آپدیت جدید Galaxy Note 10 بهبودهای زیادی اضافه می‌کند

Samsung Galaxy Note10+; Samsung Galaxy Note10

شرکت سامسونگ اخیرا عرضه‌ی جهانی آخرین آپدیت نرم افزاری برای لاین آپ گوشی‌های هوشمند Samsung Galaxy Note 10 خود را از کشور آلمان آغاز کرده است. همچنان در ادامه نیز با آرادمگ همراه باشید تا بدانید این آپدیت جدید دقیقا چه تغییراتی در گوشی شما به وجود خواهد آورد.

این آپدیت دارای بهبودهای بسیار مهمی است که عملکرد سیستم تشخیص چهره و بازگشایی قفل دستگاه و همینطور سیستم جابجایی بر اساس ژست‌های حرکتی را نیز بسیار بهبود می‌بخشد و تغییرات زیادی در این زمینه‌ها به وجود خواهد آورد که به طور کلی باعث بهبود عملکرد کلی دستگاه خواهند شد. نسخه‌های سیستم عامل دستگاه‌های Samsung Galaxy Note 10 و Galaxy Note 10 پلاس به ترتیب N975FOXM2BTB3, N975FXXU2BTB5 و همینطور N975FXXU2BTB3 می‌باشد و در حال حاضر نیز در حال توزیع شدن به دستگاه‌ها و مدل‌های مختلف در کشور آلمان هستند. این آپدیت نیاز به دانلود کردن فایلی دارد که تقریبا حدود ۲۶۰ مگابایت حجم دارد که الگوریتم تشخیص چهره را در کنار ژست‌های حرکتی که برای جابجا شدن در رابط کاربری گوشی به کار برده می‌شوند را بسیار بهبود خواهد بخشید.

باید اشاره کنم که اگر هنوز موفق به دریافت کردن این آپدیت نشده‌اید، کمی بیشتر باید صبر کنید. زیرا در حال حاضر به نوبت در مناطق مختلف دنیا در حال منتشر شدن است و به احتمال بسیار زیاد شما نیز به زودی می‌توانید آن را در طی چند روز آینده روی دستگاه Galaxy Note 10 و یا Galaxy Note 10 پلاس خود دانلود و نصب کنید تا از بهبودهای آن بهره مند شوید. با ما باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.