Samsung Galaxy Note20 دارای باتری ۴ هزار میلی آمپری خواهد بود

Samsung Galaxy Note10+; Samsung Galaxy Note10

سال گذشته گوشی هوشمند Galaxy Note10 از طرف شرکت سامسونگ، با یک باتری ۳ هزار و ۵۰۰ میلی آمپر ساعتی عرضه شده بود و بر اساس گزارش جدیدی که به تازگی توسط Galaxy Club منتشر شده، مدل بعدی این سری که با اسم Samsung Galaxy Note20 شناخته می‌شود، دارای یک باتری ۴ هزار میلی آمپر ساعتی خواهد بود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا دقیقا در جریان آخرین حرف و حدیث‌هایی که درمورد این موضوع مطرح شده است، قرار بگیرید.

اگر بخواهم این موضوع را به طور دقیق توضیح دهم، ماجرا از این قرار است که این وبلاگ آلمانی ادعا کرده است که پارت‌های باتری گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Note20 که در حال حاضر با اسم کد EB-BN980ABY شناخته می‌شود، روی هم به ظرفیت دقیق ۳ هزار و ۸۸۰ میلی آمپر ساعت خواهند رسید که این موضوع به معنی این است که ظرفیت معمول باتری این گوشی به حدود ۴ هزار میلی آمپر ساعت خواهد رسید. باید به این امر نیز توجه زیادی داشته باشید که اگر این موضوع تبدیل به واقعیت شود، همان مقدار مشابه با باتری Galaxy S20 خواهد بود.

یک نکته قابل توجه دیگر هم این است که اگر این موضوع حقیقت داشته باشد و مدل معمولی گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Note20 دارای یک باتری ۴ هزار میلی آمپر ساعتی بزرگ باشد، بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که Galaxy Note20 Plus که به مراتب دارای بدنه و نمایشگر بزرگ‌تری می‌باشد، به یک باتری بزرگ‌تر مجهز شده باشد که طرفیت بیشتری خواهد داشت. ظرفیت باتری گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Note20 Plus می‌تواند مثل Galaxy S20 Plus به ۴ هزار و ۵۰۰ میلی آمپر ساعت برسد و یا مثل مدل Galaxy S20 Ultra دارای یک باتری غول پیکر ۵ هزار میلی آمپر ساعتی باشد. در هر صورت، می‌توان تقریبا اطمینان خاطر داشت که هر چه باشد ظرفیت باتری آن از نسل فعلی این سری بیشتر خواهد بود.

متاسفانه در حال حاضر تعداد جزئیات و اطلاعاتی که درمورد سری Galaxy Note20 به طور دقیق اطلاع داشته باشیم، کم است و هنوز نمی‌توان به آن‌ها مطمئن بود اما اوایل ماه جاری میلادی، مدل ۵G گوشی هوشمند Galaxy Note20 Plus در بنچمارک Geekbench مورد تست قرار داده شده بود که در طی این پروسه تعداد کمی از مشخصات اولیه آن نیز مشخص شد که از این دست می‌توان به مشخصاتی از قبیل وجود نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید Q (که شاید بدیهی به نظر برسد)، وجود ۸ گیگابایت حافظه رم (که احتمالا متعلق به یکی از نسخه‌های این گوشی خواهد بود) و همچنین پردازنده قدرتمندی که احتمال می‌رود Snapdragon 865 Plus SoC باشد، اشاره کرد.

با وجود این که پاندمی ویروس کرونا هنوز به پایان نرسیده، اما انتظار داریم که شرکت سامسونگ در طی ماه آگست سال جاری به هر شکلی که ممکن باشد – حضوری یا غیر حضوری و آنلاین – از لاین آپ سری گوشی‌های پرچمدار بعدی خود به اسم Samsung Galaxy Note20 رونمایی کند اما با توجه به شرایط حال حاضر کل دنیا که هنوز به وضعیت عادی خودش برنگشته است، احتمالا سامسونگ به جای یک رویداد حضوری، به صورت آنلاین از پرچمدار بعدی خودش رونمایی خواهد کرد. همچنین انتظار داریم که در طی این رویداد، آن‌ها از گوشی هوشمند Samsung Galaxy Fold 2 که نسل دوم گوشی‌های تاشوی نوآورانه آن‌ها به شمار می‌رود، رونمایی کنند.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.