Galaxy S20 Ultra 5G یک رنگ جدید دریافت کرد

Galaxy S20 Ultra
Galaxy S20 Ultra

گوشی هوشمند پرچمدار Samsung Galaxy S20 Ultra 5G در ماه فوریه گذشته توسط شرکت سامسونگ در دو رنگ که شامل Cosmic Gray و Cosmic Black می‌شدند، در دسترس قرار داده شده بود اما اکنون یک رنگ جدید دریافت کرده است که Cloud White است.

نسخه Cloud White گوشی هوشمند پرچمدار Samsung Galaxy S20 Ultra 5G تنها در یک مدل از نظر حافظه داخلی، روانه بازار خواهد شد که آن هم دارای ۱۲ گیگابایت حافظه رم به همراه ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود و ۹ هزار و ۹۹۹ یوان چین معادل هزار و ۴۱۵ دلار یا هزار و ۲۹۰ یورو قیمت خواهد داشت. این گوشی در حال حاضر برای خریداری کردن از طریق فروشگاه رسمی شرکت سامسونگ در کشور چین در دسترس قرار داده شده است اما متاسفانه زمان عرضه این دستگاه در بازار جهانی در حال حاضر هنوز نامشخص است اما به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این رابطه در اختیارمان قرار داده شد، قطعا شما را در جریان قرار خواهیم داد. پس همچنان در طی روزها و هفته‌های آتی نیز با آرادمگ همراه باشید تا شما را از آخرین تغییر و تحولاتی که احتمالا قرار است در این زمینه رخ دهد، آگاه کنیم.

با این وجود، رنگِ Cloud White برای سری گوشی‌های هوشمند سری Samsung Galaxy S20 کاملا هم جدید نیست که تا به حال در هیچ یک از مدل‌های این سری به کار برده نشده باشد چرا که مدل معمولی این لاین آپ به اسم Samsung Galaxy S20 به همراه مدل Plus این لاین آپ به اسم Samsung Galaxy S20 Plus هر دو، دارای رنگ Cloud White نیز هستند. هر چند که به صورت نسخه محدود در دسترس مردم دنیا قرار داده شده‌اند.

رنگ Cloud White گوشی‌های هوشمند Samsung Galaxy S20 و S20 Plus در حال حاضر هر دو در کشورهای سوییس و کره جنوبی در دسترس قرار داده شده‌اند اما با این وجود، انتظار می‌رود که نسخه سفید رنگ مدل معمولی این لاین آپ به زودی در سراسر کشور آمریکای شمالی نیز در دسترس قرار داده شود که ظاهرا قرار است در انحصار Verizon قرار داشته باشد. علاوه بر این، در حال حاضر یک سری حرف و حدیث‌های دیگر نیز درمورد مدل‌های مختلف این لاین آپ وجود دارد که نشان می‌دهد گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra 5G به همراه تمام مدل‌های دیگری که در این لاین آپ وجود دارد، به زودی در غالب رنگ Cloud White در اروپا نیز در دسترس قرار داده خواهند شد. به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این زمینه در اختیارمان قرار داده شد، قطعا شما را در جریان قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.