تصویر رسمی Galaxy S21 از پنل نمایشگر آن، فاش شد

galaxy s21
galaxy s21

در حال حاضر فقط و فقط کم‌تر از یک ماه تا رونمایی شدن گوشی‌های پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ در لاین آپ سری Galaxy S فاصله داریم اما تا به حال موفق به دیدن تصاویر فاش شده از هر سه عضو این خانواده هم شده‌ایم که قرار است با اسم Samsung Galaxy S21 5G و S21 Plus و S21 Ultra در بازار در دسترس قرار داده شوند. با توجه به این موضوع، می‌توانیم اکنون با اطمینان خاطر کامل بیشتری اعلام کنیم که با طراحی و شکل ظاهری گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ آشنایی داریم و یا حداقل، اکنون ایده بسیار خوبی از آن‌ها به دست آورده‌ایم. اما علاوه بر همه تصاویر باکیفیت و پرجزئیاتی که در طی چند وقت اخیر از مدل‌های سه گانه این لاین آپ منتشر و فاش شده است، امروز ما موفق به دیدن اولین تصویر رسمی مدل پایه آن به اسم Samsung Galaxy S21 5G نیز شده‌ایم که اخیرا فاش شده است. در هر صورت، از شما دعوت می‌کنیم که برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و دیدن اولین تصویر مدل پایه سری S21 همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

اولین تصویر رسمی از گوشی هوشمند پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Galaxy S21 5G، توسط یکی از افشاگران و اینسایدرهای معتبر و قابل اطمینان ما در که در صنعت گوشی‌های موبایل هوشمند فعالیت می‌کند، در اختیارمان قرار داده شده است که Evan Blass نام دارد. البته، باید اشاره کنیم که این تصویر رسمی، چیز خاص چندان جدیدی برای رو کردن ندارد که تا به حال ندیده باشیم و دقیقا مشابه با همان تصاویر قبلی این گوشی است که مدتی پیش از این سری فاش شده بود. اما در هر صورت، این بار می‌تواند به طور رسمی تایید کند که سامسونگ در مدل پایه گوشی‌های پرچمدار پیش روی خود (و احتمالا در دو مدل دیگر این لاین آپ نیز) که قرار است در آینده نزدیک از راه برسند، از یک حفره پانچ هول در وسط قسمت بالای صفحه نمایش آن‌ها استفاده خواهد کرد که دوربین سلفی را درون خودش جای داده است.

اما نکته قابل توجه دیگری که در اولین تصویر رسمی فاش شده از Samsung Galaxy S21 5G می‌توانیم مشاهده کنیم، تصویر زمینه رسمی این گوشی است که سامسونگ برای آن در نظر گرفته است. Evan Blass علاوه بر فاش کردن این تصویر، این موضوع را نیز اعلام کرده است که هر چه به تاریخ عرضه سری Galaxy S21 در بازار بیشتر نزدیک می‌شویم، باید انتظار داشته باشیم که اطلاعات و جزئیات دقیق بیشتری نیز به همین نسبت درمورد آن‌ها در اختیارمان قرار داده شود. با این وجود، باید اعلام کنیم که اگرچه تصویر رسمی فاش شده از مدل پایه سری S21 پنل پشتی بدنه این گوشی را به ما نشان نمی‌دهد، اما تصاویر رسمی فاش شده قبلی از این مدل و همینطور دو مدل رده بالاتر این سری، به ما نشان داده بودند که باید انتظار داشته باشیم که این گوشی هوشمند در پنل پشتی بدنه خود دارای سه دوربین برای عکاسی و فیلم برداری کردن باشد که بر اساس همین تصاویر، درون یک ماژول منحصر به فرد در گوشه سمت چپ این قسمت از بدنه این دستگاه قرار داده شده‌اند که ماژول آن تا لبه‌های کناری بدنه این دستگاه امتداد پیدا کرده است.

سایر گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ در لاین آپ این سری که Samsung Galaxy S21 Plus 5G و همینطور S21 Ultra 5G نام خواهند داشت نیز دارای زبان و طراحی کلی یکسان و مشابهی با مدل پایه خود خواهند بود اما در بین این جمع، ماژول دوربین ‌های فوق العاده پیشرفته و مدرن رده بالاترین مدل آن‌ها کمی متفاوت‌تر از دو مدل دیگر خواهد بود. برای کسب اطلاعات تکیملی بیشتر در رابطه با این موضوع، در روزها و هفته‌های آینده نیز همچنان با ما در مجله اینترنتی آرادموبایل همراه باشید.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.