رنگبندی Galaxy S21 در تصاویر جدید آن مشخص شد

Galaxy S21
Galaxy S21

با وجود این که فقط یک ماه تا زمان ملاقات ما با گوشی‌های پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ به اسم سری Galaxy S21 باقی مانده است، ما هر سه عضو این خانواده را تا به حال در تصاویر مختلفی که به صورت رسمی یا غیر رسمی از آن‌ها فاش شده است، دیده‌ایم.

علاوه بر این، تا به حال تعداد بی شماری شایعه مختلف نیز درمورد آن‌ها منتشر شده است که ما را تقریبا با تمام مشخصات و ویژگی‌های اجزای داخلی این لاین آپ هم آشنا کرده است. اخیرا حتی یک بررسی ویدئویی هم توسط یک منبع ناشناس از یکی از مدل‌های این لاین آپ در فضای مجازی منتشر و مشاهده شده است. اما موضوع مورد توجه امروز ما در این مطلب این است که اکنون ما موفق به بدست آوردن تعداد بیشتری تصویر از مدل پایه این لاین آپ به اسم Samsung Galaxy S21 5G شده‌ایم که به نظر می‌رسد یک سری تصاویر رندر شده رسمی از این مدل هستند. اما موضوع قابل توجه درمورد این سری تصاویر جدید این است که این مدل را در تمام زاویه‌ها و تمام رنگبندی هایی که قرار است از آن در دسترس قرار داده شود، نشان می‌دهند. در هر صورت، شما می‌توانید برای دیدن همه این تصاویر و رنگبندی های Samsung Galaxy S21 5G همچنان در ادامه این مطلب نیز با ما در مجله اینترنتی آرادمگ همراه باشید.

این تصاویر، اول از همه نسخه صورتی رنگ مدل پایه گوشی‌های پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Galaxy S21 5G را به ما نشان می‌دهند. ما در تصاویری که این رنگبندی را به نمایش گذاشته‌اند، می‌توانیم مشاهده کنیم که دارای یک بریدگی یا ماژول دوربین در پنل پشتی بدنه خود می‌باشد که رنگ آن یک حالت رز صورتی دارد و همانطور که در تصاویر فاش شده قبلی از این مدل نیز دیده بودیم، تا لبه‌های کناری و فریم این دستگاه امتداد پیدا کرده است. اما در نسخه بنفش رنگ این دستگاه نیز می‌توانیم مشاهده کنیم که فریم و ماژول دوربین آن که دارای رنگ صورتی متالیک است، در رنگبندی بنفش Galaxy S21 نیز وجود دارد و در واقع، ماژول دوربین هر دو رنگ صورتی و بنفش Samsung Galaxy S21 5G دارای یک رنگ مشابه و یکسان با یکدیگر است. اما از سوی دیگر، در این تصویر می‌توانیم مشاهده کنیم که رنگ ماژول دوربین و پنل پشتی بدنه نسخه‌های سفید و مشکی رنگ این دستگاه دارای رنگ مشابه و یکسانی با یکدیگر هستند و آن رنگبندی ترکیبی Galaxy S21 که در مدل‌های صورتی و بنفش این گوشی وجود داشت، در آن‌ها وجود ندارد.

Galaxy S21
همه رنگبندی‌های Samsung Galaxy S21 5G

اطلاعاتی که تا به حال از مشخصات و ویژگی‌های مدل پایه گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ یعنی Galaxy S21 5G منتشر و فاش شده است، نشان می‌دهند که این دستگاه از نظر حافظه داخلی در دو مدل مختلف عرضه خواهد شد که یکی از آن‌ها دارای ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی است و دیگری نیز ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی برای کاربران خود آماده خواهد کرد. علاوه بر این، تا به حال متوجه شده‌ایم که این دستگاه درست مانند دو مدل رده بالاتر خود در لاین آپ این سری، در کشورهای اروپایی و برخی دیگر از مناطق دنیا از جمله کشور هند و امارات به چیپست پرچمدار پیش روی خود شرکت سامسونگ یعنی Exynos ۲۱۰۰ مجهز خواهد بود و مناطق دیگر هم از نسخه Snapdragon ۸۸۸ بهره مند خواهند شد. اگر بخواهیم دقیق‌تر اشاره کنیم، نسخه مجهز به چیپست پرچمدار جدید Qualcomm فقط در مناطق چین، ایالات متحده آمریکا به همراه بازار داخلی شرکت سامسونگ یعنی کره جنوبی در دسترس قرار داده خواهند شد.

در حال حاضر انتظار داریم که این مدل دارای صفحه نمایشی به اندازه ۶.۳ اینچ باشد که حاشیه‌های اطراف آن در مقایسه با نسل قبلی آن در سری S20 به طور قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. درمورد دوربین‌های Samsung Galaxy S21 5G نیز انتظار داریم که دارای دو سنسور ۱۲ مگاپیکسلی در پنل پشتی بدنه خود باشد (در دوربین اصلی و فوق عریض خود) و از یک سنسور ۶۴ مگاپیکسلی نیز به عنوان دوربین تله فوتو استفاده کند که قابلیت ارائه کردن زوم اپتیکال ۳ برابری در اختیار خواهد داشت. متاسفانه در حال حاضر هنوز اطلاعات چندات دقیقی درمورد قیمت این دستگاه در اختیار ما قرار داده نشده است اما یکی از شایعه‌هایی که در طی چند وقت اخیر در رابطه با این موضوع منتظر شده است، به این موضوع اشاره کرده است که نسخه ۱۲۸ گیگابایتی این دستگاه با قیمت ۸۴۹ یورو در دسترس قرار داده خواهد شد تا کاربران احتمالی و علاقه مندان به آن تهیه کنند که انتظار می‌رود حداقل، در همین حوالی باشد.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.