قیمت سری S21 در اروپا مشخص شده است

Galaxy S21
Galaxy S21

ما اخیرا موفق به دیدن تصاویر فاش شده رسمی هر سه عضو خانواده گوشی‌های پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Samsung Galaxy S21 5G و S21 Plus و همینطور S21 Ultra شده بودیم اما اکنون از قیمت این سری در اروپا نیز آگاهی پیدا کرده‌ایم. با ما باشید.

در واقع، اگر بخواهیم دقیق‌تر اشاره کنیم، می‌توانیم بگوییم که تا به حال تصاویر زیادی از هر سه عضو خانواده لاین آپ گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ در سری Galaxy S21 به صورت جداگانه دیده‌ایم. با توجه به این موضوع، می‌توانیم بگوییم که اکنون آشنایی و شناخت خوبی از طراحی و شکل ظاهری مدل‌های سه گانه این لاین آپ در اختیار داریم و می‌دانیم که سامسونگ قصد پیاده سازی و اجرای چه زبان طراحی در آن‌ها دارد. اما امروز علاوه بر مشخص شدن قیمت گذاری گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ در لاین آپ این سری، ما موفق به دیدن کیس محافظ برند Kvadrat برای مدل Samsung Galaxy S21 Plus که یکی از اعضای این خانواده شناخته می ‌شود نیز شده‌ایم. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از قیمت گذاری اعضای خانواده Galaxy S21 در کشورهای اروپایی همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

آنچه که از تصویر فاش شده از کیس محافظ ساخته شده توسط Kvadrat برای مدل S21 Plus این لاین آپ می‌توانیم مشاهده کنیم، این است که ظاهرا این کیس محافظ دارای یک بافت پارچه‌ای است و علاوه بر این، دارای طراحی با بافت‌های ریزی است که بر روی آن دوخته شده است. تصویری که از کیس محافظ Kvadrat فاش شده است، به رنگ بنفش است و یکی از جنجالی‌ترین و پربحث‌ترین ویژگی‌هایی که در طراحی و شکل ظاهری گوشی هوشمند پرچمدار پیش روی سامسونگ به اسم Galaxy S21 Plus وجود دارد، یعنی ماژول دوربین‌های آن را مخفی کرده است.

galaxy s21
کیس محافظ Kvadrat برای Samsung Galaxy S21 Plus 5G

اما همانطور که از تیتر این مطلب و همچنین مقدمه آن نیز می‌توانید حدس بزنید، موضوع اصلی مورد توجه امروز ما در این مطلب چیز دیگری است. در واقع، اگر بخواهیم دقیق‌تر اشاره کنیم، می‌توانیم بگوییم که اکنون قیمت گوشی‌های پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ در لاین آپ سری Samsung Galaxy S21 5G در کشورهای اروپایی نیز مشخص شده است می‌توانند نشان دهنده که سامسونگ چه تغییر و تحولاتی را در این زمینه در مقایسه با مدل‌های قبلی لاین آپ این سری در نسل گذشته آن‌ها یعنی سری S20 ایجاد خواهد کرد. در واقع، اگر بخواهیم دقیق‌تر توضیح دهیم، می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که مدل پایه لاین آپ این سری به اسم Samsung Galaxy S21 5G در مدل پایه خود که ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد، با قیمت ۸۴۹ یورو در بازار عرضه خواهد شد و این در حالی است که نسه‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی مدل میانه این لاین آپ به اسم Samsung Galaxy S21 Plus نیز قرار است به ترتیب با قیمت‌های ۱۰۴۹ و ۱۰۹۹ یورو در کشورهای اروپایی عرضه شوند و در اختیار کاربران احتمالی و علاقه مندان به این دستگاه در کشورهای اروپایی قرار داده شوند.

اما در صورتی که مردم این مناطق قصد خریداری و تهیه کردن رده بالاترین مدل این لاین آپ به اسم Samsung Galaxy S21 Ultra 5G را داشته باشند، می‌توانند آن را در ازای پرداخت ۱۳۹۹ یورو با ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی خریداری کنند. در هر صورت، در حال حاضر از شرکت سامسونگ انتظار می‌رود که گوشی‌های پرچمدار پیش روی خود در لاین آپ سری Galaxy S21 را در تاریخ ۱۴ ژانویه برابر با ۲۵ دی ماه سال جاری هجری شمسی به طور رسمی رونمایی و معرفی کند. جالب است که خود این شرکت غول پیکر کره‌ای هنوز هیچ چیز درمورد گوشی‌های پرچمدار پیش روی خود در لاین آپ سری Galaxy S21 اعلام نکرده است و هیچ حرفی هم درمورد آن‌ها نزده. اما شایعه‌های بسیار پرشمار و زیادی که در طی چند وقت اخیر درمورد هر سه عضو این خانواده به دست ما رسیده است، باعث شده است که ما تصویر بسیار واضح و شفافی از آن‌ها در ذهن خود داشته باشیم و تقریبا هیچ ابهام خاصی درمورد هیچ یک از مشخصات و ویژگی‌های آن‌ها در ذهن خود نداشته باشیم. اگرچه که انتظار داریم در روزها و هفته‌های آینده ابعاد بیشتری از این ماجرا روشن شود و ما حتی از این هم خبرهای جدید بیشتری درمورد این سری به دست بیاوریم، اما در ادامه این مطلب ما لینک برخی از خبرهایی که در طی چند وقت اخیر درمورد لاین آپ این سری پوشش داده‌ایم را برای شما آماده کرده‌ایم و در دسترس شما قرار داده‌ایم تا در صورتی که برخی از آن‌ها را از دست داده‌اید، فرصت مرور مجدد داشته باشید.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.