سری Galaxy S21 دارای ۱۱ رنگبندی مختلف خواهد بود

Galaxy S21
Galaxy S21

در حال حاضر شرکت سامسونگ سخت در حال آماده شدن و فراهم کردن تدارکات لازم برای رونمایی و پرده برداری از گوشی‌های هوشمند پرچمدار جدید خود در سال ۲۰۲۱ میلادی به اسم سری Galaxy S21 است.

این شرکت اکنون در حال آماده کردن وبسایت‌های خود برای برگزار کردن رویداد معرفی و رونمایی از آن‌ها به صورت آنلاین و همچنین راه اندازی کردن صفحات پیش فروش و خرید آن‌ها می‌باشد. در رابطه با این موضوع باید توضیح دهیم که اخیرا یک لیست گسترده از بیش از ۹۰۰ صفحه برای سری Galaxy S21 در حال آماده سازی مشاهده شده است که توسط افشاگر پرکار و معتبر صنعت گوشی‌های موبایل هوشمند به اسم Evan Blass ایجاد شده است. هر یک از مدل‌های سه گانه لاین آپ این سری که شامل مدل‌های Samsung Galaxy S21 5G و S21 Plus 5G به همراه S21 Ultra 5G می‌شوند، با مدل‌های مختلف خود از نظر حافظه داخلی (که شامل ۱۲۸ و ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت می‌شوند) و همینطور چندین و چند رنگبندی مختلف، صفحه‌های اختصاصی خود را به دست آورده‌اند که در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از اطلاعات جدیدی که از رنگبندی مدل‌های موجود در لاین آپ سری Galaxy S21 در اختیار ما قرار داده شده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با ما در مجله اینترنتی آرادمگ همراه باشید.

لیست فاش شده که حاوی اطلاعات ارزشمند و مهمی در رابطه با این موضوع بوده است، شامل یازده (بله، درست خواندید، ۱۱) رنگبندی مختلف بوده است که همه‌ی آن‌ها با پیشوند Phantom نام گذاری شده‌اند و شامل مشکی، قهوه‌ای، گلد، طوسی، سورمه‌ای، صورتی، قرمز، نقره‌ای، تیتانیوم، بنفش و همینطور سفید می ‌شوند. اما موضوع قابل توجه و نه چندان عجیبی که در رابطه با این موضوع وجود دارد، این است که سامسونگ همه‌ی رنگبندی‌های گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی خود در لاین آپ سری Galaxy S21 را به طور ناگهانی و همزمان با یکدیگر رونمایی و معرفی نخواهد کرد. احتمال دارد که ما شاهد رونمایی و معرفی شدن چند رنگبندی مختلف در لاین آپ سری Galaxy S21 در هنگام معرفی، رونمایی و پرده برداری از مدل‌های سه گانه موجود در لاین آپ این سری در تاریخ ۱۴ ژانویه برابر با ۲۵ دی ماه سال جاری هجری شمسی باشیم و برای این که مردم در کل طول سال ۲۰۲۱ میلادی انگیزه و اشتباق زیادی برای خریداری کردن هر یک از مدل‌های سه گانه موجود در لاین آپ این سری داشته باشند احتمال زیادی وجود دارد که برخی از رنگبندی‌ها در انحصار کانفیگ و حافظه‌های خاصی باشند، در مناطق و محدوده‌های خاصی عرضه شوند و هفته‌ها یا حتی ماه‌ها پس از عرضه رسمی آن‌ها در بازار در دسترس قرار داده شوند.

علاوه بر این، احتمال وجود یک سری تغییر و تحولات مخصوص به هر منطقه هم وجود دارد که در سری Galaxy S21 مشاهده شود. به عنوان مثال، شعبه ایتالیای شرکت غول پیکر کره‌ای سامسونگ مدل Phantom Gray گوشی هوشمند Samsung Galaxy S21 5G را با اسم Enterprise Edition راهی بازار خواهد کرد که فقط اسم آن تغییر کرده است. این موضوع برای رنگبندی و مدل Phantom Black گوشی هوشمند Samsung Galaxy S21 Ultra 5G هم همینطور خواهد بود. در هر صورت، سامسونگ تعداد زیادی از مدل‌های گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی خود در لاین آپ سری Galaxy S21 را با رنگبندی و کانفیگ‌های مختلف از نظر حافظه داخلی برای نقاط مختلف در سراسر دنیا در نظر گرفته است که کم کم و به مرور زمان شاهد عرضه شدن همه آن‌ها در بازار خواهیم بود تا مردم همیشه اشتیاق و انگیزه لازم برای تهیه کردن و خریداری هر یک از مدل‌های سه گانه این لاین آپ داشته باشند.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.