تاریخ معرفی Galaxy S21 احتمالا مشخص شده است

Galaxy S21
Galaxy S21

بر اساس گزارش‌های جدیدی که از تاریخ معرفی گوشی‌های لاین آپ سری Galaxy S21 به عنوان پرچمدارهای پیش روی شرکت سامسونگ منتشر شده است، ما باید در تاریخ ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۱ میلادی برابر با ۲۵ دی ماه سال جاری شمسی منتظر رونمایی از آن‌ها باشیم.

در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که این ادعا اخیرا توسط یکی از اشخاص معتبر و قابل اطمینان ما به اسم Jon Prosser که به عنوان یکی از محبوب‌ترین اینسایدرهای صنعت گوشی‌های موبایل نیز شناخته می‌شود، مطرح شده است. اگر بخواهیم به سابقه و کارنامه درخشان وی در زمینه حدس و گمانه زنی درمورد خبرهای مختلف دنیای گوشی‌های هوشمند قبل از اعلام رسمی آن ‌ها بپردازیم، باید اشاره کنیم که وی اخیرا تاریخ از راه رسیدن گوشی‌های لاین آپ سری iPhone 12 را به درستی پیش بینی کرده بود و به جز این هم سابقه کاملا درخشان و خوبی در چنین زمینه‌هایی در گذشته از خودش نشان داده است. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از سایر جزئیات تاریخ معرفی لاین آپ سری Galaxy S21 همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، و تاریخ معرفی لاین آپ سری Galaxy S21 همان ۲۵ دی ماه سال جاری شمسی باشد، امسال می‌تواند زودهنگام‌ترین تاریخ در طی تمام این سال‌ها باشد که مدل جدید از لاین آپ سری Galaxy S از شرکت سامسونگ تا به حال معرفی خواهد شد. Jon Prosser این موضوع، یعنی تاریخ دقیق معرفی لاین آپ سری Galaxy S21 را در یکی از توییت‌های اخیر خود در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده است و علاوه بر این، اشاره کرده است که پیش فروش مدل‌های سه گانه این لاین آپ نیز به احتمال بسیار زیاد در همان روز آغاز خواهد شد و علاوه بر این، فروش رسمی آن‌ها در بازار نیز به احتمال زیاد از دو هفته بعد از آن آغاز خواهد شد که مصادف با ۲۹ ژانویه برابر با ۱۰ بهمن ماه سال جاری شمسی خواهد بود. در ادامه می‌توانید متن توییت Jon Prosser را در رابطه با این موضوع نیز مشاهده کنید.

Samsung Galaxy S21, S21 Plus, S21 Ultra

تاریخ معرفی: ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۱

تاریخ آغاز پیش فروش: ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۱

تاریخ عرضه: ۲۹ ژاویه سال ۲۰۲۱

در رنگ‌های مشکی، سفید، خاکستری، نقره‌ای، بنفش و صورتی

بر اساس ادعای منبعی که اقدام به فاش کردن این اطلاعات کرده است و همانطور که در متن توییت بالا نیز می‌توانید مشاهده کنید، خانواده لاین آپ سری گوشی‌های هوشمند سری Galaxy S21 به عنوان پرچمدارهای بعدی شرکت سامسونگ در این لاین آپ، درست مانند نسل قبلی خود در سال ۲۰۲۰ که در حال حاضر در بازار در دسترس قرار دارند، یعنی سری Galaxy S20، دارای سه مدل خواهند بود و شامل Galaxy S21 و S21 Plus و همینطور S21 Ultra خواهند شد و علاوه بر این، شش رنگ مختلف از هر یک از این مدل‌های سه گانه در دسترس قرار داده خواهد شد که شامل مشکی، سفید، خاکستری، نقره‌ای، بنفش و همینطور صورتی خواهند شد. البته، انتظار داریم که این شش رنگ فقط متعلق به نسخه پایه این سری یعنی Galaxy S21 5G باشد که هنوز باید معرفی شود. این در حالی است که مدل Plus نیز باید در رنگ‌های مشکی یا نقره‌ای در دسترس قرار بگیرد و رده بالاترین مدل این لاین آپ با پسوند Ultra نیز در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و بنفش عرضه خواهد شد.

منبعی که اقدام به فاش کردن و منتشر کردن این اطلاعات درمورد تاریخ معرفی از سری Galaxy S21 به عنوان پرچمدارهای پیش روی شرکت سامسونگ کرده است، ادعا می‌کند که این گوشی‌ها در چهار کشور مختلف تولید و ساخته خواهند شد که شامل برزیل، اندونزی، کره جنوبی و همینطور ویتنام خواهند شد. البته، انتظار می‌رود که در طی هفته‌های جاری منتهی به انتهای سال ۲۰۲۰ میلادی، اطلاعات و جزئیات رسمی و غیر رسمی بیشتری از هر سه عضو جدید این خانواده منتشر شود که به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری درمورد آن‌ها در اختیار ما قرار گرفت، در اسرع وقت این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.