Galaxy Z Flip 5G دارای ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود

Galaxy Z Flip
Galaxy Z Flip

همانطور که در جریان هستید، مدتی از معرفی شدن گوشی هوشمند Galaxy Z Flip توسط شرکت سامسونگ سپری شده است و اخیرا حرف و حدیث‌هایی به راه افتاده که نشان می‌دهند این غول دنیای فناوری و گوشی‌های هوشمند به دنبال عرضه کردن نسخه ۵G این گوشی است.

بر اساس حرف و حدیث‌ها و گمانه زنی‌هایی که تا به حال درمورد این موضوع به راه افتاده است، این شرکت غول کره‌ای قصد دارد تا پایان امسال گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Flip 5G را روانه بازار کند. اما ماجرای اصلی مورد نظر ما در این مطلب این است که اخیرا یک گزارش جدید درمورد این گوشی به انتشار رسیده است که ادعا می‌کند گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Z Flip 5G دارای ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

موضوع قابل توجهی که درمورد این گزارش وجود دارد این است که نسخه ۴G این گوشی هوشمند نیز دارای همین مقدار حافظه داخلی بود. بنابراین، شاید اکنون که از وجود چنین گزارشی با خبر هستیم، زیاد غافلگیر کننده نباشد که ببینیم نسخه ۵G این گوشی نیز دارای چنین ویژگی‌ یا مشخصات مشابهی باشد که شباهت این دو را بیشتر از این هم کند. از طرفی دیگر نیز یک سری حرف و حدیث‌ها و شایعه‌های دیگر نیز درمورد این گوشی وجود دارد که اظهار می‌کنند گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Fold 2 5G حافظه رم یا حافظه داخلی را کاهش خواهد داد تا بتواند حتی برای چند دلار هم که شده، قیمت نهایی این گوشی را برای مصرف کنندگان آن کاهش دهد. بنابراین، همانطور که مشاهده می‌کنید، در حال حاضر حرف و حدیث‌های ضد و نقیض زیادی درمورد این موضوع وجود دارد و دقیقا نیز به همین دلیل نمی‌توان دقیقا پیش بینی کرد که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و کدام یک از این دو موضوع حقیقت دارند.

اما موضوع دیگری که در گزارش جدیدی که درمورد این گوشی به انتشار رسیده است وجود دارد، این است که این گزارش اعلام کرده است که گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Z Flip 5G در بازارهای جهانی با اسم کد SM-F707B شناخته خواهد شد، در حالی که نسخه ویژه آن که برای عرضه شدن در کشور کره جنوبی در نظر گرفته شده است، دارای کد SM-F707N خواهد بود. در هر صورت، در حال حاضر هنوز خود سامسونگ حتی یک کلمه هم چیزی درمورد گوشی هوشمند Galaxy Z Flip 5G صحبت نکرده است تا حتی از وجود آن اطمینان خاطر داشته باشیم اما با توجه به حرف و حدیث‌ها و شایعه‌های زیادی که این روزها درمورد آن در حال منتشر شدن است، کاملا مشخص است که این شرکت چیزی برای عرضه کردن در آینده در نظر گرفته است و برنامه‌هایی دارد که البته از آن‌ها هنوز اطلاع کامل نداریم اما احتمالا فعلا فقط در کشورهایی این گوشی را عرضه خواهد کرد که آماده استفاده کردن از فناوری نوین اتصالات ۵G هستند.

در هر صورت، شما باید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این رابطه درمورد گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Z Flip 5G در اختیار ما قرار داده شد، ما شما را در جریان قرار خواهیم داد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.