Galaxy S20 Plus BTS Edition توسط سامسونگ رونمایی شد

پدیده‌ای در موسیقی K-Pop به اسم BTS پس از این که در اوایل دهه ۹۰ میلادی از کره جنوبی فعالیت خود را آغاز کردند، کل دنیا را در بر گرفتند و طوفانی عمل کردند. این امر کاملا واضح و روشن بود که دیر یا زود بزرگ‌ترین تولید کننده و صادر کننده‌ی فعال در حوزه‌ی تکنولوژی در این کشور، یعنی شرکت سامسونگ، سعی می‌کند با استفاده کردن از چنین پتانسیل ارزشمندی که این گروه موسیقی دارد، یک سری همکاری‌های تجاری با آن‌ها آغاز کند که می‌تواند منجر به شناخت بیشتر هر دوی آن‌ها در سطح بین المللی شود. چه زمانی بهتر از اکنون برای آغاز این همکاری؟ با باندل Galaxy S20 Plus 5G BTS Edition به همراه Duds Plus مخصوص این نسخه آشنا شوید. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

نکته‌ای که وجود دارد، این است که اگر نمی‌دانید BTS چیست و یا با کارهای آن‌ها آشنایی ندارید، بنابراین کاملا واضح است که این دستگاه‌های زیبا و چشم نوازی که یک لایه رنگ بنفش روی آن‌ها کشیده شده است، برای شما مناسب نیستند. به جای آن، مخاطبان این باندل باید از افرادی تشکیل شده باشد که اصطلاحا با اسم ارتش BTS شناخته می‌شوند که آنقدر شور و اشتیاق بسیار زیادی دارند که یکی از رده بالاترین گوشی‌های اندرویدی حال حاضر بازار را به همراه یک باندل چشم نواز در اختیار داشته باشند که با یک جفت هدست بی سیم بسیار باکیفیت همراه است و در عین حال، کاملا تداعی کننده‌ی حال و هوای بزرگ‌ترین و موفق‌ترین گروه K-Pop حال حاضر دنیا است.

طراحی و لوگوی قلب که مخصوص این گروه است، بر روی جعبه‌های این باندل حک شده و آن‌ها را مزین کرده است. این لوگو در سرتاسر جعبه‌های باندل‌های Galaxy S20 Plus 5G BTS Edition و همینطور هدست بی سیم Buds Plus BTS Edition پوشیده شده است. زیبایی این باندل در این است که پنل پشتی بدنه گوشی Galaxy S20 Plus 5G BTS Edition کاملا به رنگ بنفش درآمده است و حتی یک قلب کوچک بنفش بسیار بامزه هم بر روی ماژول و جایگاه دوربین‌های عقب آن حک شده است که جزو ظریف‌ کاری‌های این باندل گروه K-Pop محسوب می‌شود. در عین حال، هدست بی سیم در باندل Buds Plus BTS Edition دارای ترکیب بسیار جذابی از رنگ‌های مشکی و بنفش است که کیس شارژ آن هم به صورت ترکیبی از رنگ‌های مشکی و بنفش می‌باشد که محفظه بیرونی آن، با قلب‌های کوچک و بامزه مزین شده است.

با وجود این که شاید برخی از این طراحی‌ها کمی بیش از حد زیاده روی شده به نظر برسند، اما تمام ترکیبات مشکی و بنفشی که در این باندل به کار برده شده است، به طور غیر قابل انکاری زیبا از آب درآمده است که باعث شده است فارغ از هر موضوع دیگری که وجود دارد، در دست گرفتن این باندل حتی برای کسانی که طرفدار این گروه K-Pop محبوب نیستند، زیبا و چشم نواز باشد. متاسفانه، به هر دلیلی که ممکن است وجود داشته باشد، جزئیات قیمت این باندل هنوز نامشخص باقی مانده است. برداشتی که از این موضوع می‌توان داشت، این است که این باندل‌های زیبا با وجود زیبایی چشم نواز و خیره کننده‌ی خود، به طور قابل توجهی، از تصوری که ممکن است مردم از آن‌ها داشته باشند، گران قیمت‌تر خواهند بود. در حال حاضر این حدس ما است اما برای این که به طور قطعی از این موضوع مطمئن شویم، هنوز باید منتظر باشیم و صبر کنیم تا خود سامسونگ وارد ماجرا شود.

شرکت سامسونگ برای کمک کردن به عقد این قرارداد، در حال انجام دادن یک سری برنامه ریزی‌ها است تا باندل Galaxy S20 Plus 5G BTS Edition و Buds BTS Edition را به همراه تم‌هایی که از این گروه K-Pop محبوب الهام گرفته شده است، مزین کند و در کنار آن‌ها یک سری استیکرهای تزئینی در دسترس قرار دهد و یا یک سری کارت‌های عکس ویژه در نظر بگیرد که عکس اعضای این گروه بر روی آن‌ها حک شده است. در نهایت، باید به این موضوع نیز یک اشاره کوتاه داشته باشیم که آن دسته از افرادی که دستگاه موبایل این باندل را بین تاریخ‌های ۱۹ ژوئن برابر با ۳۰ خرداد تا ۹ جولای برابر با ۱۹ تیر ماه در آمریکا پیش خرید کنند، می‌توانند برای تهیه کردن Buds Plus BTS Edition از ۵۰ درصد تخفیف بهره مند شوند.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.