برندهای معتبر دنیا در هند در حال از سرگیری فعالیت خود هستند

دولت کشور هند پس از پیاده سازی کردن یک قرنطینه سراسری در کل این کشور به خاطر شیوع گسترده بیماری COVID-19، اخیرا به آهستگی شروع به کاهش دادن محدودیت‌ها کرده است و با این کار، برندهای معتبر دنیا شانس فعالیت مجدد در این کشور به دست آورده‌اند.

این محدودیت‌ها که تقریبا مدت زمان طولانی و زیادی هم پا برجا بودند، حتی بزرگ‌ترین تولید کننده‌ها و سازنده‌های دنیا که جزو برندهای معتبر این صنعت به شمار می‌رفتند را نیز مجبور کرد که به طور موقت روند تولید و در حقیقت خط تولید محصولات خود را متوقف کنند تا پرنسل آن‌ها مجبور نباشند در دوران قرنطینه به سر کار بیایند و یا در معرض این بیماری قرار بگیرند. برخی از شرکت‌های بزرگی که در طی این مدت با این مشکل دست و پنجه نرم کردند و مجبور به متوقف کردن خط تولید خود شدند، شامل برندهای معتبر و بزرگی از قبیل Samsung, Xiaomi, Oppo, vivo به همراه یک سری از شرکت‌های بزرگ و معتبر دیگری می‌شوند که ظاهرا اکنون در حال از سرگیری فعالیت‌های خود هستند و مجددا در حال بازگشایی کردن خط تولید خود می‌باشند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در این زمینه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا از این موضوع آگاهی بیشتری به دست بیاورید.

با کاهش پیدا کردن محدودیت‌های قرنطینه و رفت و آمد‌های مردم هر چهار برند معتبری که اسم برده شد، به همراه تعداد زیادی از تولید کنندگان خرد و کلان دیگر، در حال برگشتن به شرایط کاری عادی خود هستند که در گذشته داشتند. جالب است که در این رابطه، در جریان قرار داشته باشید که شعبه هند شرکت سامسونگ اخیرا یک بیانیه جدید به انتشار رسانده است که در آن تایید کرده که خط تولید گوشی‌های هوشمند در کارخانه‌ی این شرکت در شهر Noida هند با حفظ یک سری از محدودیت‌های اجباری به خاطر فاصله گذاری اجتماعی مجددا راه اندازی شده و فعالیت خود را اگرچه با تعداد محدودی از پرنسل، اما مجددا از سر گرفته است که خودش فعلا یک غنیمت محسوب می‌شود. علاوه بر این، شرکت شیائومی نیز اخیرا در یک بیانیه جدید تایید کرده است که شرکت Foxconn که یکی از همکارهای آن‌ها در زمینه تولید و ساخت قطعات مورد نیاز گوشی‌های این شرکت است و همکاری نزدیک و صمیمانه‌ای با آن‌ها دارد، اخیرا برای از سرگیری فعالیت‌ها و عملیات ساخت و تولید خود در کشور هند در منطقه‌ای به اسم Andhra Pradesh از دولت هند چراغ سبز گرفته است.

از طرفی دیگر نیز شرکت Oppo بسیار خوشحال است که مجددا می‌تواند فعالیت‌هایش را در کارخانه‌ی Greater Noida خود مجددا از سر بگیرد و یکی از همکاران آن‌ها به اسم شرکت BBK Electronics نیز به همراه vivo تایید کرده است که اکنون فعالیت‌های خود را مجددا شروع کرده است، البته فعلا فقط با ۳۰ درصد ظرفیت این کار را انجام می‌دهد تا با حداقل پرنسل و با حفظ فاصله اجتماعی، حداقل خط تولید خود را مجددا راه اندازی کند که خودش به اندازه کافی مایه رضایت و خوشحالی است.

ماه آوریل میلادی برای برندهای معتبر دنیا که در زمینه تولید و ساخت گوشی‌های هوشمند فعالیت می‌کنند، یکی از سخت‌ترین ماه‌هایی که ما در طول زندگی خود در ذهن خود به خاطر می‌آوریم، بود. اوضاع کشور هند نیز به قدری بحرانی و سخت شده بود که جمع کثیری از افراد تحلیلگر به همراه تعداد زیادی از موسسه‌های آماری مختلف مانند Counterpoint Research با قاطعیت کامل در آخرین گزارش‌هایی که در این رابطه منتشر کرده‌اند، تایید کرده‌اند که تقریبا در طی این مدت هیچ گوشی جدیدی در این کشور از طرف سازنده‌ها برای فروش به فروشگاه‌ها ارسال نشده است. تخمین‌ها به این موضوع اشاره می‌کنند که در ماه می سال ۲۰۲۰ نیز درخواست‌ها برای خریداری کردن گوشی‌های هوشمند جدید هم از سوی فروشگاه‌ها و هم از سوی مردم بسیار پایین باقی خواهد ماند و به طور کلی باعث خواهد شد تا سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ میلادی دوره‌ی بسیار سخت و طاقت فرسایی برای صنعت گوشی‌های موبایل هوشمند باشد. احتمالا پس از پشت سر گذاشتن این جریانات، تعداد زیادی از سازنده‌های کوچک‌تر مجبور هستند که به صورت موقت و یا دائمی کسب و کار خود را کنار بگذارند زیرا خطر ورشکستگی به شدت آن‌ها را تهدید می‌کند و برایشان کاملا جدی است.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.