صفحه نمایش Galaxy Note20 5G مسطح خواهد بود

پس از این که شرکت سامسونگ در سال ۲۰۱۹ سه گوشی هوشمند پرچمدار جدید از سری Galaxy S به همراه دو مدل از سری پرچمدار Galaxy Note عرضه کرد، یک سال بعد، از سه گوشی پرچمدار جدید دیگر به اسم Samsung Galaxy S20, S20 Plus به همراه S20 Ultra رونمایی کرد. این در حالی است که گزارش‌های پرشمار و متعددی که در طی این چند وقت اخیز از این شرکت به انتشار رسیده است، به طور کاملا جدی نشان می‌دهند که آن‌ها در حال آماده شدن برای عرضه کردن دو گوشی پرچمدار جدید دیگر در سال ۲۰۲۰ هستند که این بار از سری نوت هستند و Galaxy Note20 5G به همراه Galaxy Note 20 Plus (که شاید هم Note20 Ultra نام داشته باشد) نام دارند. به هر حال، مدتی پیش شایعه شده بود که مدل Plus/Ultra این سری به یک صفحه نمایش خمیده مجهز خواهد بود که گزارش آن را نیز در اختیار شما قرار دادیم اما ظاهرا آخرین شایعه‌ها هنوز هم به این که Galaxy Note20 5G به یک صفحه نمایش مسطح مجهز خواهد بود، پا فشاری دارند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

اگر حتی یک مقایسه‌ی سطحی و معمولی هم میان خانواده‌ی Galaxy S10 و سری S20 داشته باشید، کاملا متوجه می‌شوید که تفاوت‌های اساسی و چشمگیر زیادی در بین آن‌ها وجود دارد که به عنوان مثال، شاید یکی از اولین وجه تمایزهای این دو سری این باشد که Galaxy S10e دارای هیچ نسخه یا مدل مشابهی در سری S20 نیست. اما جالب است که ظاهرا سامسونگ برای سری نوت مسیر متفاوتی را در پیش گرفته است و احتمالا تنها در عرض چند ماه، از صفحه نمایش کاملا خمیده که در طرح‌های اولیه Galaxy Note20 5G دیده بودیم، به این نتیجه رسیده که بهتر است صفحه نمایش آن را کاملا مسطح طراحی کند.

این موضوع اخیرا توسط منبع معتبری به اسم Ice Universe مطرح شده است که به عنوان یکی از قابل اطمینان‌ترین منابع در زمینه‌ی انتشار اطلاعات کامل درمورد دستگاه‌ها و گوشی‌های هوشمند معرفی نشده‌ی شرکت سامسونگ شناخته شده است. در هر صورت، قطعا این موضوع حتی به اندازه کمی هم که شده، غافلگیر کننده است که ظاهرا سامسونگ در حال آماده شدن برای عرضه کردن یک گوشی پرچمدار جدید به اسم Samsung Galaxy Note20 5G با یک صفحه نمایش کاملا مسطح است. زمانی که تاریخچه‌ی فعالیت‌های این شرکت را نگاه کنید، این موضوع تعجب برانگیزتر از این هم می‌شود که چطور شرکتی که همیشه با سریع‌ترین تغییر و تحول‌های صنایع فناوری همراه بود و خودش یکی از پیشگامان ایجاد ترندهای جدید بود، اکنون قصد استفاده کردن از یک شیوه‌ی تقریبا قدیمی دارد.

اما از طرفی دیگر، ادعای جدید Ice Universe مبنی بر این که صفحه نمایش Galaxy Note20 5G مسطح خواهد بود، نباید آنچنان هم شوکه کننده و غیر قابل انتظار به نظر بیاید زیرا در طی چند وقت اخیز تصاویر رندر شده‌ی زیادی منتشر کردیم که نشان از همین موضوع داشتند و نشان می‌دادند مدل Plus/Ultra این سری دارای یک نمایشگر خمیده خواهد بود. در طی این مدت، هیچ یک از اخباری که ما پوشش دادیم، نشان از خمیده بودن نمایشگر مدل پایه این سری نداشتند. در حال حاضر، یکی از بزرگ‌ترین سوالاتی که ما درمورد این سری داریم، این است که آیا سامسونگ یک مدل میان رده با اسم احتمالی Galaxy Note20 Lite هم از این لاین آپ عرضه خواهد کرد یا خیر. هنوز هیچ نشانه‌ای از وجود چنین دستگاهی نیست و علاوه بر این، با توجه به این که چنین مدل میان رده‌ای در سری S20 هم عرضه نشده است، شاید محقق شدن این درخواست کمی دور از واقعیت باشد.

در هر صورت، در حال حاضر هنوز از هیچ چیز نمی‌توان اطمینان خاطر داشت و تمام حرف‌ و حدیث‌هایی که اکنون مطرح است، فقط در حد حدس و گمانه زنی هستند. قطعا هر چقدر هم که درمورد این سری بیشتر گمانه زنی کنیم، در نهایت سامسونگ غافلگیری‌های زیادی برایمان در نظر دیده است که نمی‌توانیم پیش بینی کنیم. در تاریخ ۵ آگست برابر با ۱۵ مرداد ماه امسال باید منتظر از راه رسیدن سری Samsung Galaxy Note20 باشیم. در طی این مدت، شما باید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری درمورد این سری در اختیارمان قرار داده شد، در اسرع وقت آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.