طراحی احتمالی Galaxy Z Flip بعدی در تصاویری جدید، مشخص شد

شاید اکنون این طور به نظر برسد که هنوز مدت زمان زیادی تا معرفی و عرضه ی گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Flip 2 باقی مانده است و ما هنوز زمان زیادی باید منتظر باشیم تا شرکت سامسونگ از نسل دوم گوشی های تاشوی مدرن خودش رونمایی و آن ها را معرفی کند اما این موضوع نمی تواند به این معنی باشد که توسعه و ساخت آن هم هنوز شروع نشده و یا اتاق فکرهای متعدد برای گفت و گو کردن درمورد آن ایجاد نشده است. در حقیقت، اکنون ماجرا از این قرار است که بر اساس یک پتنت طراحی جدید در WIPO (دفتر مالکیت معنوی جهان)، سامسونگ در حال حاضر برای ساخت نسل دوم گوشی های هوشمند خود به اسم Samsung Galaxy Z Flip ۲ به دنبال اجرا و پیاده سازی کردن دو طراحی احتمالی است که هر دوی آن ها نشان از وجود دوربین های سه گانه در پنل پشتی این گوشی دارند اما خب، فقط چینش آن ها با هم متفاوت است. در هر صورت، شما می توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا ما به طور کامل شما را در جریان این موضوع و طراحی احتمالی این گوشی قرار دهیم.

مدل A که در تصاویر این مطلب نیز مشخص شده است، دارای یک طراحی منحصر به فرد با چینش دوربین های افقی است که در کنار هم قرار گرفته اند اما این گوشی به واسطه ماژول بزرگ تری که در اختیار دارد، باعث خواهد شد تا صفحه نمایش ثانویه این دستگاه که برای اعلان ها به کار برده می شود، کمی کوچک تر به نظر برسد. این در حالی است که مدل B به خاطر استفاده کردن از چینش دوربین های عمودی که یکی پس از دیگری بر روی هم کار گذاری شده اند، فضای قابل توجه بیشتری به صفحه نمایش مینی OLED آن خواهد بخشید که در نتیجه، منجر به این خواهد شد که فضای موجود، بزرگ تر به نظر برسد.

خود این پتنت به جز طراحی احتمالی گوشی هوشمند پرچمدار پیش روی Samsung Galaxy Z Flip ۲ چیز دیگری درمورد این گوشی نشان نمی دهد و در عین حال نیز هنوز هیچ تضمین خاصی در حال حاضر وجود ندارد که بدانیم شرکت سامسونگ قرار است در نهایت از کدام یک از این طراحی ها در نسل دوم گوشی های تاشوی مدرن خودش استفاده کند و یا حتی امکان دارد که نقشه های خود را کاملا تغییر دهد و یا با یک بازنگری مجدد، به سراغ طراحی های احتمالی دیگری برود. در هر صورت، پتنت هایی که در حال حاضر در اختیار ما قرار داده شده اند، به این احتمال اشاره می کنند که ظاهرا به نظر می رسد که شرکت سامسونگ در حال کار کردن بر روی طرحی در این گوشی است که بتواند دوربین های سه گانه خود را در پنل پشتی این گوشی، هر جوری که می شود کار گذاری کند. که کاملا هم منطقی است که به دنبال انجام دادن چنین کاری در نسل بعدی گوشی های پرچمدار تاشوی خودش باشد چرا که این روزها اغلب گوشی های پرچمدار و بزرگی که در بازار وجود دارند، حداقل از سه دوربین در پنل پشتی خود استفاده می کنند. در هر صورت، هنوز باید زمان بیشتری منتظر باشیم تا ببینیم سامسونگ چه برنامه هایی برای پیاده سازی کردن در نسل بعدی گوشی های هوشمند پرچمدار Samsung Galaxy Z Flip ۲ خواهد داشت.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.