مشخصات باتری Galaxy Note20 در FCC فاش شد

Galaxy Note20
Galaxy Note20

این موضوع تا به حال کاملا واضح و شفاف شده که Galaxy Note20 از شرکت سامسونگ قرار است در دو مدل ۵G و LTE راهی بازار شود که به نظر می‌رسد مدل ۴G برای عرضه شدن در بازار جهانی در نظر گرفته شده است و به جای تجهیزات ساخت آمریکا، دارای پردازنده جدیدی از خانواده Exynos خواهد بود. اما اکنون گوشی سامسونگ Galaxy Note20 5G با کد SM-981B موفق به کسب کردن لیست مجوزهای مورد نیاز خود در سازمان FCC شده است. در طی این پروسه، ابعاد حقیقی این دستگاه به همراه مدل دقیق باتری و همینطور مشخصات آداپتور شارژر آن مشخص شده است. در ادامه همچنان با آرادمگ همراه باشید.

برای این که از جزئیات مشخصات باتری و سایر ویژگی‌هایی که توسط سازمان FCC درمورد این دستگاه مشخص شده، اطمینان حاصل کنید، باید بگویم که Galaxy Note20 5G دارای ابعادی به اندازه ۱۶۱ میلی متر در ۷۵.۲ میلی متر خواهد بود که نشان می‌دهد از مدل قبلی این سری یعنی Galaxy Note 10 Plus که دارای ابعادی به اندازه ۱۶۲.۳ میلی متر در ۷۷.۲ میلی متر در ۷.۹ میلی متر بود، جمع و جورتر خواهد بود اما به طور قابل توجهی از Galaxy Note 10 معمولی بزرگ‌تر خواهد بود. با توجه به این موضوع، تا قبل از این شایعه‌ها حاکی از این موضوع بودند که Note 20 با در اختیار داشتن یک صفحه نمایش ۶.۴ اینچی از راه خواهد رسید. البته، این ابعاد لزوما به این معنی نیست که طراحی و شکل ظاهری Galaxy Note20 5G نیز کاملا از پایه از اول تعریف شده است. با این حال، اکنون FCC در لیست اخیر خود از این دستگاه اشاره کرده است که اندازه صفحه نمایش آن ۱۶۶ میلی متر خواهد بود که برابر است با حدود ۶.۵۳ اینچ که از شایعه‌هایی که تا به حال در این زمینه وجود داشت، کمی بیشتر شده است.

نوبتی هم که باشد، نوبت مشخصات باتری Galaxy Note20 5G است که در لیست اخیر FCC با کد EB-BN980ABY مشخص شده است که مطابق با شایعه‌های قبلی است. در ابتدا گفته می‌شد که ظرفیت باتری آن ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت خواهد بود که رشد چشمگیری نسبت به Galaxy Note 10 پیدا کرده است که دارای یک باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی بود. اما جدیدترین احتمالی که در این زمینه مطرح شده است، به این موضوع اشاره دارد که ظرفیت آن حتی ممکن است ۴۳۰۰ میلی آمپر ساعت نیز باشد. این موضوع به شدت امیدوار کننده است که با توجه به این که گفته می‌شود صفحه نمایش این گوشی دارای رزولوشن ۱۰۸۰ خواهد بود، می‌تواند طول عمر باتری بالایی داشته باشد.

ظاهرا این دستگاه هنوز هم قرار است آداپتور شارژری با نام EP-TA800 داشته باشد که ۱۸ وات قدرت دارد و در گوشی‌های مختلف سامسونگ تا به حال به کار رفته و به خوبی آزمون خودش را پس داده است. این آداپتور به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند باتری ارتقاء یافته‌ی این دستگاه را در مدت زمان نه چندان زیادی پر کند. البته، این در حالی است که لیست‌های جدید سازمان FCC اعلام می‌کنند که Galaxy Note20 Ultra 5G دارای شارژر ۲۵ واتیِ جدید شرکت سامسونگ خواهد بود. برای این که به یک جمع بندی کلی از مشخصات جدیدی که توسط لیست FCC در اختیارمان قرار داده شده است، دست پیدا کنیم، خلاصه اطلاعاتی که این سازمان درمورد مشخصات شارژر و باتری Galaxy Note20 5G به همراه ابعاد و اندازه‌های مختلف در اختیار ما قرار داده است را در ادامه با شما به اشتراک خواهیم گذاشت:

همه‌ی مشخصات صفحه نمایش Galaxy Note20 5G: اندازه ۶.۵۳ اینچ با رزولوشن ۲۳۴۵ × ۱۰۸۰ پیکسل با چگالی ۴۰۴ پیکسل در هر اینچ و نسبت ۱۹.۵:۹ و نرخ به روزرسانی صفحه نمایش ۶۰ هرتز LTPS و ابعاد ۱۶۱ میلی متر در ۷۵.۲ میلی متر

ظرفیت باتری و قدرت شارژر Galaxy Note20 5G: ظرفیت چهار هزار و ۳۰۰ میلی آمپر ساعت که می‌تواند با قدرت ۱۸ وات شارژ شود

همه‌ی مشخصات صفحه نمایش Galaxy Note20 Ultra 5G: اندازه ۶.۸۷ اینچ با رزولوشن ۱۴۴۴ × ۳۰۹۶ پیکسل با چگالی ۴۸۷ پیکسل در هر اینچ و نسبت ۱۹.۳:۹ و نرخ به روزرسانی صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز LTPO

ظرفیت باتری و قدرت شارژر Galaxy Note20 Ultra 5G: ظرفیت چهار هزار و ۵۰۰ میلی آمپر ساعت که می‌تواند با قدرت ۲۵ وات شارژ شود

به عنوان نکته آخر، باید اشاره کنم که ما در نهایت در تاریخ ۵ آگست برابر با ۱۵ مرداد ماه سال جاری شمسی یعنی فقط حدود دو هفته دیگر، موفق به ملاقات با این سری خواهیم شد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.