رنگ‌های Galaxy Note20 احتمالا مشخص شدند

شرکت بزرگ سازنده‌ی قطعات و گوشی‌های هوشمند سامسونگ که یکی از غول‌های دنیای فناوری محسوب می‌شود، در زمینه‌های زیاد دیگری هم در حوزه فناوری فعالیت دارد اما در طی چند سال اخیر، رنگ‌های بسیار چشم نوازی در گوشی‌های خود به کار گرفته و احتمالا Galaxy Note20 هم همینطور است.

شرکت سامسونگ در طی چند سال اخیر از رنگ‌های بسیار زیبایی مانند Aura Glow در گوشی‌های هوشمند خودش استفاده کرده که Galaxy Note 10 هم یکی از همین گوشی‌ها بود که دارای این رنگ زیبا بود. با این حال، با توجه به این که روز به روز در حال نزدیک شدن به تاریخ عرضه نسل بعدی این سری به اسم Galaxy Note20 هستیم، ظاهرا به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد کمی با احتیاط بیشتری قدم بردارد و یک حاشیه امن برای خودش به وجود بیاورد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در حقیقت، اکنون ماجرا از این قرار است که بر اساس اطلاعات جدیدی که توسط یک منبع هلندی به اسم GalaxyClub به دست آمده است، ظاهرا به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ در حال فراهم کردن مقدمات لازم برای برنامه ریزی است تا سری Galaxy Note20 را در سه رنگ مختلف در بازار عرضه کند. البته این گزارش به این موضوع نیز اشاره کرده که این احتمال وجود دارد که اگر درخواست و تقاضای مردم به اندازه کافی زیاد باشد، ممکن است رنگ‌های فانتری هم به این لاین آپ اضافه شود.

همانطور که احتمالا در جریان هستید، گوشی هوشمند Samsung Galaxy Note 10 در نهایت در پنج رنگ مختلف در دسترس قرار داده شده است که این رنگ‌ها شامل Aura Glow, Aura White, Aura Black, Aura Pink, و همینطور Aura Red می‌شوند اما این شرکت قصد دارد فقط از یک رنگ در مدل استاندارد و پایه‌ی نسل بعدی این سری به اسم Galaxy Note20 استفاده کند که آن هم فقط مشکی است. با این وجود، انتظار می‌رود که یک گزینه‌ی دیگر به رنگ سبز نیز در کنار آن وجود داشته باشد. مسلماً نوع دقیق این رنگ و این که آیا دارای سایه هم خواهد بود یا خیر، در حال حاضر هنوز مشخص نیست اما این امکان وجود دارد که سامسونگ از رنگ Prism Green که در گوشی هوشمند Samsung Galaxy S10 و یا حتی Emerald Green که در گذشته در Galaxy S6 Edge استفاده کرده بود، الهام بگیرد.

و در آخر، تکمیل کننده‌ی رنگ‌های Galaxy Note20 نیز بر اساس گزارش‌ها، رنگ مسی خواهد بود. شرکت سازنده‌ی کره‌ای سامسونگ دو سال قبل از رنگ Metallic Copper در گوشی هوشمند Galaxy Note 9 استفاده کرده بود و ما انتظار داریم که اگر قصد دارد یک بار دیگر نیز از رنگ مسی در گوشی پرچمدار بعدی خودش استفاده کند، کمی آن را تغییر دهد. با این حال، اگر به خاطر داشته باشید، مدل گران قیمت آخرین گوشی پرچمدار این شرکت در سال گذشته به اسم Samsung Galaxy Note 10 Plus در چهار رنگ مختلف در دسترس قرار داده شده بود که شامل Aura Glow, Aura Black, Aura White, و همینطور Aura Blue می‌شدند. اما با این وجود، سامسونگ تصمیم گرفت که در لاین آپ سری S در سال ۲۰۲۰ از رنگ‌های ساده استفاده کند. به همین علت، این احتمال زیاد است که آن‌ها در سری نوت ۲۰ هم از رنگ‌های ساده استفاده کنند.

البته به جز رنگ‌های Galaxy Note20 ، شرکت سامسونگ قصد دارد درمورد طراحی و ظاهر این سری هم بازنگری‌های بسیار مهمی انجام دهد. یکی از تفاوت‌های کلیدی و اساسی در طراحی این سری نسبت به Galaxy Note 10 می‌تواند طراحی جایگاه قرار گیری دوربین‌ها در پنل پشتی این گوشی باشد. در حال حاضر، این سری قرار است در ماه آگست در کنار نسل بعدی گوشی‌های تاشوی این شرکت به اسم Galaxy Fold 2 به معرفی گذاشته شوند اما تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نشده است. با این وجود، حدس و گمان‌ها حاکی از این است که این سری تا اواسط ماه آگست ۲۰۲۰ میلادی معرفی خواهند شد تا در اوایل ماه بعد یعنی سپتامبر ۲۰۲۰ برای عرضه شدن به بازار آماده باشند. در حال حاضر شایعه‌ها عنوان می‌کنند که این سری ممکن است به یک چیپست Snapdragon 865 مجهز باشند اما یک سری شایعه‌ی دیگر، می‌گویند از چیپست Exynos 992 که از پروسه‌ی ۵ یا ۶ نانومتری استفاده می‌کند، در این سری استفاده خواهد شد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.