گوشی ناشناس vivo مورد تست بنچمارک قرار گرفت

اخیرا یک گوشی ناشناس از برند vivo که با کد V2012A در بنچمارک Geekbench شناسایی شده است، مورد تست قرار گرفته است. در طی این پروسه برخی از مشخصات کلیدی آن مشخص شده است که در ادامه به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.

گوشی هوشمند پیش روی V2012A بر روی نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید Q اجرا شده است و ۸ گیگابایت رم در اختیار دارد و یک پردازنده ۸ هسته‌ای به عنوان مغز متفکر آن، وظیفه فراهم کردن قدرت مورد نیاز آن را بر عهده گرفته است. فرکانس پایه این چیپست ۱.۸ گیگاهرتز عنوان شده و ظاهرا یک پردازنده از شرکت Qualcomm می‌باشد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با سایر مشخصاتی که در طی پروسه تست بنچمارک از این گوشی فاش شده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

با وجود این که گفته شده که این گوشی از یک چیپست ساخت شرکت Qualcomm استفاده می‌کند، اما داده‌های تست بنچمارک آن هنوز اسم دقیق این چیپست را به طور دقیق مشخص نکرده‌اند. اما تعیین کننده‌ی این پردازنده به این نکته اشاره کرده است که احتمالا این گوشی هوشمند به یک چیپست Snapdragon 765G SoC مجهز خواهد بود که دقیقا همان چیپستی است که در گوشی هوشمند vivo Z6 5G به کار برده شده است. علاوه بر این، همانطور که از اسم این چیپست نیز کاملا می‌توان متوجه شد، قابلیت پشتیبانی کردن از فناوری اتصالات ۵G یکی از ویژگی‌های شاخص و برجسته آن خواهد بود. بنابراین، شاید با یک گوشی ۵G میان رده جدید سر و کار داشته باشیم.

همانطور که پیش از این نیز اشاره کوتاهی شد، در اختیار داشتن یک چیپست Snapdragon 765G SoC به عنوان مغز متفکر، به این معنی است که گوشی هوشمند پیش روی vivo V2012A به احتمال قطع به یقین دارای قابلیت پشتیبانی کردن از فناوری اتصالات ۵G خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات و جزئیاتی که درمورد این گوشی در اختیار داریم، ناقص و محدود هستند و هنوز به طور دقیق مشخص نشده است که آیا این یک گوشی هوشمند کاملا جدید خواهد بود و یا نسخه جهانی همان vivo Z6 5G خواهد بود که در حال حاضر در کشور چین به فروش می‌رسد. این موضوع هنوز دقیقا روشن نشده است اما به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با آن در اختیار ما قرار داده شد، شما را در جریان قرار خواهیم داد. پس همچنان در طی روزها و هفته‌های آینده نیز با ما همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.