تصاویر یک گوشی معرفی نشده از Realme منتشر شد

مدتی پیش شرکت Realme یک گوشی هوشمند جدید تحت عنوان X50m 5G معرفی و روانه بازار کرد و اکنون نیز در حال آماده شدن برای عرضه کردن لاین آپ سری‌های X3 و Narzo می‌باشد.

ما تا به حال با ظاهر و طراحی این گوشی‌ها آشنایی پیدا کرده‌ایم و می‌دانیم هر دوی آن‌ها دارای دوربین‌های چهار گانه در پنل پشتی خود خواهند بود که به صورت عمودی، یکی پس از دیگری روی هم در گوشه بالای سمت چپ بدنه این گوشی قرار گرفته‌اند و علاوه بر این، دارای تنوع رنگی آشنایی هم خواهند بود. به هر حال، اکنون بر اساس تصاویر جدیدی که از یکی از گوشی‌های پیش روی این شرکت در اختیار ما قرار داده شده است، ظاهرا به نظر می‌رسد که شرکت Realme، در حال تدارک دیدن و آماده سازی یک گوشی هوشمند جدید برای معرفی است که دارای طراحی و ظاهری کاملا جدید خواهد بود و در عین حال نیز کاملا شیک و لوکس به نظر می‌رسد. البته باید خاطر نشان کنم که این تصاویر در ابتدا توسط یک منبع نه چندان قابل اطمینان و نامعتبر در شبکه اجتماعی چینیِ Weibo به انتشار رسیده است. به همین علت نیز هنوز نمی‌توان چندان به صحت و دقت آن‌ها اطمینان خاطر کامل پیدا کرد. در هر صورت، شما می‌توانید برای دیدن تصاویر این گوشی هوشمند جذاب و لوکس، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

شاید چندان واضح نباشد اما اگر دقت کنید، می‌بینید که در پنل پشتی این دستگاه سه دوربین قرار داده شده است و شکل ظاهری بدنه آن هم طوری است که انگار از جنس فیبر کربن ساخته شده است (که اگر واقعا از چنین جنسی در ساخت این گوشی استفاده شده باشد، احتمالا باید توسط یک لایه شیشه که روی آن کشیده شده است، محافظت شده باشد) و می‌تواند وزنی به سبکی پر به این گوشی ببخشد. ویژگی شاخص دیگری که در طراحی پنل پشتی این گوشی مشاهده می‌شود، نوار برجسته عمودی است که از بالا تا بدنه آن امتداد پیدا کرده است. با توجه به طراحی غیرمعمول (و در عین حال بسیار شیک و چشم نواز) با خطوط فانتزی و براقی که دور نوار افقی این گوشی کشیده شده است و همچنین جنس ظاهری منحصر به فرد پنل پشتی که تا به حال در تعداد انگشت شماری از گوشی‌ها به کار برده شده است، به احتمال بسیار زیاد با یک لاین آپ جدید سروکار خواهیم داشت که می‌تواند تنوع بیشتری به لاین آپ گوشی‌های Realme ببخشد.

البته نباید از یادآوری این احتمال نیز غافل شد که شاید ما در حال نگاه کردن به یک نمونه اولیه از یک گوشی هوشمند هستیم که ساخت آن اکنون کنسل شده و قرار هم نیست در آینده از سر گرفته شود چرا که المان‌های ظاهری و طراحی این گوشی بیشتر به جای یک گوشی مدرن امروزی، شبیه به مدل گوشی‌های Oppo Reno در سال ۲۰۱۹ به نظر می‌رسد. البته حقیقت دیگری هم که وجود دارد این است که دستگاهی که در این تصاویر به تصویر کشیده شده است، بسیار آماده‌تر و کامل‌تر از یک نمونه اولیه به نظر می‌رسد. در هر صورت، فعلا باید منتظر اطلاعات رسمی توسط خود Realme در رابطه با این گوشی در روزها و هفته‌های آتی بمانیم.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.