Galaxy Buds X نویزها را به طور کامل از بین خواهد برد

این موضوع دیگر کاملا واضح و روش شده است که شرکت سامسونگ در حال کار کردن بر روی یک جانشین شایسته و لایق برای Galaxy Buds Plus است که Galaxy Buds X نام خواهد داشت.

البته این امکان نیز وجود دارد که هر دوی آن ها در کنار هم همچنان به حضور پیدا کردن در بازار ادامه دهند. اما با توجه به حرف و حدیث ها و شایعه هایی که درمورد آن وجود دارد و قیمت آن را ۱۴۰ دلار عنوان کرده اند، ما حدس می زنیم که Galaxy Buds X جایگزین نسل قبلی این لاین آپ شود و تولید آن را متوقف کند. در هر صورت، شما می توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

به هر حال، بر اساس اظهارات اخیر US Patent Office، در لیست آن ها ذکر شده است که Galaxy Buds X دارای قابلیت از بین بردن نویزهای اضافی خواهد بود که پیش از این با وجود داشتن در AirPods Pro های شرکت اپل و یا Pixel Buds 2 مانور تبلیغاتی بسیار زیادی روی آن داده شده بود اما اکنون همانطور که از همین الان موضوع آن مطرح شده است، این قابلیت قرار است در Galaxy Buds X نیز به کار برده شود. علاوه بر آن، طراحی و شکل ظاهری آن نیز از نمونه های رندر شده جذابی که حدود یک ماه قبل از آن فاش شده بود نیز کمی جالب تر به نظر می رسد.

با توجه به این که در حال حاضر Galaxy Buds X در لیست US Patent Office حضور پیدا کرده است، شاید بتوان این برداشت را کرد که شرکت سامسونگ در حال تدارک مقدمات لازم است تا آن را بسیار زودتر از آن چه که ما فکر می کنیم و انتظارش را داریم، عرضه کند. در هر صورت، تنها کاری که فعلا از دستمان بر می آید، این است که مدت بیشتری صبر کنیم و ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. در این میان، شما می توانید برای کسب آخرین تغییر و تحول ها در این زمینه، همچنان در طی روزها و هفته های آینده نیز با ما همراه باشید تا به طور کامل در جریان آخرین اطلاعات و جزئیاتی که در این زمینه در اختیار ما قرار داده می شود، قرار بگیرید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.