Mi 10 Lite Zoom اسم نسخه جهانی Mi 10 Youth خواهد بود

در گزارش جدیدی که درمورد شرکت شیائومی امروز به دست ما رسیده است مشخص شده که Xiaomi Mi 10 Lite Zoom اسم نسخه جهانی گوشی هوشمند Xiaomi Mi 10 Youth خواهد بود که چند روز قبل به طور رسمی رونمایی و معرفی شده بود.

در حقیقت، ماجرا از این قرار است که شرکت Qualcomm اخیرا به طور رسمی از یک روش جدید برای شارژ سریع رونمایی کرده است که در واقع می تواند در گوشی های میان رده رو به بالای بازار به کار برده شود و اسم آن هم Quick Charge 3 Plus است. اما نکته ای که در این مطلب موضوع مورد توجه ما شده، این است که کنفرانس خبری که روز گذشته برای معرفی این فناوری جدید برگزار شده بود، دارای یک هدیه کوچک جذاب هم خواهد بود چرا که در طی برگزاری این کنفرانس خبری، اعلام شد که یکی از گوشی های هوشمندی که قرار است به این فناوری مجهز شده باشد و از آن بهره مند شود، گوشی هوشمند پیش روی Xiaomi Mi 10 Lite Zoom نام خواهد داشت. البته هنوز گوشی هوشمندی با چنین اسمی وجود ندارد و ما باید منتظر معرفی شدن آن در آینده ای (احتمالا) نزدیک باشیم اما این موضوع کاملا واضح و مشخص است که این گوشی، اسم نسخه جهانی گوشی هوشمند Xiaomi Mi 10 Youth خواهد بود که دو روز قبل معرفی شده بود (و شما هم از این آدرس می توانید اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری درمورد آن به دست بیاورید). در هر صورت، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز به دنبال کردن آرادمگ ادامه دهید.

حقیقت امر این است که گوشی های Xiaomi Mi 10 Lite Zoom و Xiaomi Mi 10 Youth دارای طراحی مشابه، باتری و اغلب مشخصات سخت افزاری دیگری با یکدیگر خواهند بود اما در حقیقت، تفاوت اساسی و کلیدی میان این دو، یک لنز پریسکوپی تله فوتو است که در گوشی هوشمند Mi 10 Youth به کار برده خواهد شد. البته شرکت شیائومی پیش از این نیز در گوشی های Redmi K30 Pro و Redmi K30 Pro Zoom نیز از چنین راهکاری استفاده کرده بود. به همین علت نیز سابقه خوبی در انجام دادن چنین کارهایی در کارنامه کاری خود دارد که نتیجه رضایت بخشی هم برای آن‌ ها به همراه داشته است. همچنین نکته قابل توجه دیگری که در این مطلب باید به آن اشاره کرد، این است که نسخه Zoom پرچمدار برند Redmi (که یکی از برند های زیرمجموعه شرکت بزرگ چینین شیائومی به شمار می‌ رود)، در کشور چین حدود ۷۰ یورو گران قیمت تر از مدل معمولی آن قیمت خواهد داشت. علاوه بر این، با توجه به این که گوشی هوشمند Xiaomi Mi 10 Lite 5G با قیمت ۳۵۰ یورو در اروپا عرضه شده است، ما انتظار داریم که مدل Xiaomi Mi 10 Lite Zoom زمانی که در کشور چین به عرضه برسد، حدود ۴۱۹ یورو قیمت داشته باشد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.