Xiaomi Mi ۱۱ Pro در ماه فوریه ۲۰۲۱ از راه خواهد رسید

Xiaomi Mi 11 Pro
Xiaomi Mi 11 Pro

شرکت شیائومی روز گذشته از اولین مدل در لاین آپ سری گوشی‌های پرچمدار جدید خودش تحت عنوان Xiaomi Mi ۱۱ رونمایی کرد. اما همانطور که احتمالا در جریان هستید، این رویداد فقط یک مدل را به ما نشان داد و Xiaomi Mi ۱۱ Pro به طرز مشکوکی همچنان یک راز سر به مهر باقی مانده است.

اما همانطور که یکی از منابع معتبر و قابل اطمینان ما به اسم Digital Chat Station هم اظهار کرده است، لاین آپ سری گوشی‌های پرچمدار جدید شرکت شیائومی به اسم Mi ۱۱ دارای یک مدل Pro هم خواهد بود. اما فعلا قرار نیست با آن ملاقات کنیم و آن را ببینیم. بر اساس اظهارات این منبع معتبر و قابل اطمینان ما در رابطه با این موضوع، مدل رده بالاتر لاین آپ این سری که قرار است با اسم Xiaomi Mi ۱۱ Pro راهی بازار شود، همچنان وجود دارد. اما موضوعی که وجود دارد، این است که باید منتظر باشیم تا بعد از سال نوی جدید چینی (که با اسم فستیوال بهار هم شناخته می‌شود) با آن ملاقات کنیم. اگر بخواهیم دقیق‌تر اشاره کنیم، این رویداد ۱۲ فوریه سال ۲۰۲۱ میلادی برابر با ۲۳ بهمن ماه سال جاری هجری شمسی برگزار خواهد شد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از چند و چون این ماجرا به طور دقیق، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

گوشی هوشمند پرچمدار جدید شرکت شیائومی که روز گذشته با اسم Xiaomi Mi ۱۱ معرفی و رونمایی شد، با در اختیار داشتن یک صفحه نمایش بهبود یافته و پیشرفته‌تر و همینطور قابلیت‌ها و پتانسیل‌های بیشتر در زمینه شارژ، نسبت به نسل قبلی خود یعنی گوشی هوشمند Xiaomi Mi ۱۰ از راه رسید و علاوه بر این، دارای یک سری بهبودها و پیشرفت‌های اساسی و بزرگ دیگر نیز در مقایسه با نسل قبلی خود بود. با این وجود، باید توجه داشته باشید که سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی به کار رفته در دوربین اصلی این دستگاه، دقیقا همان سنسور Samsung ISOCELL HM1 می‌باشد که در نسل قبلی آن هم وجود داشت و اکنون دقیقا ۱ سال از عمر آن گذشته. اما قطعا هنوز هم به اندازه کافی پیشرفته و مدرن بوده که برای نسل جدید لاین آپ این سری هم به کار برده شود. علاوه بر این، Xiaomi Mi ۱۱ فاقد هرگونه دوربین تله فوتو است. اما مدل رده بالاتر آن که قرار است با اسم Xiaomi Mi ۱۱ Pro از راه برسد، قصد دارد این کمبود را به خوبی و کاملا جبران کند. بر اساس اطلاعات و جزئیات مختلفی که تا به حال از این مدل توسط منابع مختلف به دست ما رسیده است و همچنین اطلاعاتی که توسط شایعه‌ها درمورد این دستگاه منتشر شده است، این مدل با در اختیار داشتن یک “دوربین بهبود یافته” به همراه “شارژ سریع‌تر” در مقایسه با مدل پایه خود از راه خواهد رسید.

در حال حاضر احتمال بسیار زیادی وجود دارد که مدل رده بالاتر لاین آپ این سری به اسم Xiaomi Mi ۱۱ Pro در طی برگزاری رویداد معرفی از مدل پایه آن برای عرضه در سایر نقاط دنیا و به صورت جهانی، به طور رسمی معرفی شود. در هر صورت، فعلا اطلاعات و دانش ما در رابطه با این مدل چندان کامل نیست. اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در سال ۲۰۲۱ که فقط چند روز تا شروع آن باقی مانده است، اطلاعات و جزئیات بیشتری در رابطه با این مدل به دست بیاوریم.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.