تصاویر واقعی Redmi K40 مشاهده شدند

redmi
redmi

مدت زمان تقریبا زیادی از زمانی که ما موفق به بدست آوردن اطلاعات جدیدی درمورد گوشی هوشمند میان رده پیش روی شرکت شیائومی به اسم Xiaomi Redmi K40 شدیم، سپری شده است. اما اخیرا اولین تصاویر واقعی Redmi K40 فاش شده است که در ادامه می‌توانید تعداد بیشتری از آن‌ها را مشاهده کنید.

در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که این تصاویر واقعی که از طراحی و شکل ظاهری گوشی هوشمند میان رده پیش روی شرکت شیائومی به اسم Xiaomi Redmi K40 فاش شده است، این دستگاه را در یک کاور مخصوص و منحصر به فرد نشان می‌دهند که گفته می‌شود برای مخفی نگه داشتن طراحی و شکل ظاهری آن ساخته شده است. منبعی که اقدام به فاش کردن اولین تصاویر واقعی این گوشی هوشمند کرده است، در این رابطه اظهار کرده است که آن‌ها متعلق به مدل معمولی این لاین آپ به اسم K40 هستند. اما در هر حال، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سایر مدل‌های موجود در لاین آپ این سری نیز دارای زبان طراحی کلی مشترک و یکسانی با یکدیگر باشند و المان‌های یکسان زیادی در آن‌ها وجود داشته باشد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و دیدن تعداد بیشتری از اولین تصاویر واقعی فاش شده از گوشی هوشمند میان رده پیش روی شرکت شیائومی به اسم Xiaomi Redmi K40 همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

Xiaomi Redmi K40
Xiaomi Redmi K40

با وجود این که کیس محافظ و پوشاننده موجود بر روی این گوشی جلوی دیدن بخش قابل توجه و بسیار زیادی از المان‌های موجود در زبان طراحی این دستگاه (مخصوصا در لبه‌های کناری و پنل پشتی بدنه آن) را گرفته است، اما دید تقریبا خوبی از المان ‌های موجود در پنل جلو و صفحه نمایش این گوشی به ما می‌دهند و ما می‌توانیم ماژول دوربین این مدل را نیز در این تصاویر مشاهده کنیم. اما همانطور که اشاره کردیم، بخش بسیار زیادی از پنل پشتی بدنه Xiaomi Redmi K40 و لبه‌های کناری بدنه آن توسط این کیس محافظ و پوشاننده پنهان شده‌اند و فعلا قابل دیدن نیستند.

همان مقدار دید اندکی که این تصاویر به ما می‌دهند، نشان داده‌اند که شیائومی در پنل جلو و صفحه نمایش گوشی هوشمند میان رده پیش روی خود که قرار است با اسم Xiaomi Redmi K40 در بازار عرضه شود، از یک حفره پانچ هول در وسطِ قسمت بالای صفحه نمایش این دستگاه استفاده کرده است که همانطور که می‌توانید حدس بزنید، دوربین سلفی این دستگاه درون آن قرار داده شده است. این در حالی است که همانطور که این تصاویر نیز به طور کاملا واضح و شفاف نشان می‌دهند، ماژول دوربین این دستگاه به طور کلی در مقایسه با نسل قبلی آن کاملا متحول و دگرگون شده است. این ماژول، اکنون در گوشه بالای سمت چپ پنل پشتی بدنه این دستگاه قرار داده شده است و سنسور دوربین‌های چهارگانه این مدل را نیز درون خودش جای داده است.

Xiaomi Redmi K40
Xiaomi Redmi K40

با وجود این که در لبه‌های کناری بدنه این گوشی نیز چیز چندان زیادی قابل دیدن نیست، اما جایگاه سیمکارت این مدل در لبه سمت چپ بدنه آن را می‌توانیم مشاهده کنیم و در لبه پایین بدنه نیز ویژگی‌های رایجی که در همه گوشی‌های امروزی وجود دارند، قابل دیدن هستند. این ویژگی‌ها شامل اسپیکر مشبک، درگاه ۳.۵ میلی متری هدست و همینطور درگاه USB C گوشی هوشمند میان رده پیش روی شرکت شیائومی به اسم Xiaomi Redmi K40 می‌شوند. با توجه به این تصاویر، احتمالا می‌توانیم انتظار داشته باشیم که رنگ آبی نیز یکی از رنگبندی‌های این دستگاه باشد. احتمالا در آینده نزدیک اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری درمورد Redmi K40 به دست خواهیم آورد. پس همچنان در طی روزها و هفته‌های پیش رو نیز با ما در مجله اینترنتی آرادموبایل همراه باشید. شما باید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در رابطه با این موضوع در اختیار ما قرار داده شد، در اسرع وقت آن‌ها را با شما هم به اشتراک خواهیم گذاشت.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.