تاریخ عرضه سری Redmi Note 9 اعلام شد

Note 9 Pro
Note 9 Pro

شرکت شیائومی اخیرا در چنل‌های خود در شبکه‌های اجتماعی، تاریخ عرضه سری Redmi Note 9 را به طور رسمی اعلام کرده است و خبر عرضه شدن آن در آینده نزدیک را داده است.

رویداد معرفی به همراه اولین پیش فروش این سری از گوشی‌های هوشمند جدید شرکت شیائومی، از طریق یک رویداد آنلاینِ غیر حضوری، دقیقا قرار است چهار روز دیگر در تاریخ ۳۰ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی برابر با ۱۱ اردیبهشت سال جاری شمسی برگزار شود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

با این حال، شرکت شیائومی هنوز به طور کاملا دقیق، مشخص و اعلام نکرده است که چه گوشی‌هایی را در این رویداد قرار است معرفی کند و یا این سری شامل چه گوشی‌هایی خواهد بود. آن‌ها در حال حاضر فقط اعلام کرده‌اند که از سری Redmi Note 9 رونمایی خواهند کرد. همانطور که احتمالا در جریان هستید، این شرکت در حال حاضر گوشی‌های Redmi Note 9 Pro و Redmi Note 9 Pro Max را در برخی از کشورها عرضه کرده است و در بازار جهانی نیز یک مدل دیگر از این سری به اسم Redmi Note 9S را عرضه کرده است که اساسا مشابه با همان مدل Redmi Note 9 Pro است که در برخی از کشورها به فروش می‌رسد اما با این وجود، هنوز هیچ نسخه جهانی خاصی از گوشی هوشمند Redmi Note 9 Pro Max وجود ندارد که عرضه شده باشد. به احتمال زیاد، ممکن است در ۱۱ اردیبهشت برابر با ۳۰ آوریل این موضوع تغییر پیدا کند و ما شاهد معرفی و عرضه شدن نسخه جهانی آن در آینده‌ای نزدیک باشیم. شرکت شیائومی نیز اخیرا در این رابطه یک توییت جدید با مردم به اشتراک گذاشته است با این مضمون که:

سلطنت سری Redmi Note همچنان ادامه دارد. برای ملاقات کردن با جدیدترین عضو خانواده Redmi Note 9 به همراه یک سری محصولات بزرگ دیگر از شرکت شیائومی آماده شوید.

با وجود این که پیش از این اشاره کردیم شاید در تاریخ تعیین شده شاهد معرفی شدن نسخه جهانی گوشی هوشمند Redmi Note ۹ Pro Max باشیم، اما یک سری شایعه‌های دیگر نیز وجود دارد که اشاره می‌کنند این گوشی ممکن است Redmi 10X باشد. این دستگاه یک گوشی میان رده از شرکت شیائومی محسوب می‌شود که در راه است و به زودی قرار است به عرضه برسد و به احتمال زیاد ممکن است با اسم Redmi Note 9 در جهان شناخته شود. بنابراین، در حال حاضر این احتمال وجود دارد که ما شاهد معرفی شدن این گوشی نیز در کنار دستگاه‌های دیگری که گفته شده در تاریخ ۳۰ آوریل معرفی خواهند شد، باشیم.

همانطور که در توییت بالا می‌توانید مشاهده کنید، این توییت به “محصولات بزرگ دیگر” نیز اشاره کرده است که احتمالا قرار است در کنار این گوشی‌های هوشمند جدید به معرفی گذاشته شوند. بنابراین، گمان می‌رود که در طی این رویداد شاهد معرفی شدن یک سری وسیله جانبی یا گجت دیگر نیز باشیم تا در کنار این گوشی‌های جدید عرضه شوند. در هر صورت، اکنون فاصله زیادی دیگر تا تاریخ عرضه سری Redmi Note 9 باقی نمانده است و ما به زودی از اصل این ماجرا اطلاع کامل پیدا خواهیم کرد. بنابراین، همچنان در چند روز آینده نیز با ما همراه باشید تا اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این رابطه در اختیار شما قرار دهیم. شما می‌توانید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که به محض این که ما جزئیات بیشتری در این رابطه به دست آوردیم، در اسرع وقت شما را در جریان آن‌ها قرار خواهیم داد. پس همچنان با ما همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.