بهتری بازی هایی که هفته آینده برای Xbox One منتشر می شوند

هر هفته بازی های زیادی برای Xbox One عرضه می شود. اما کدام یک توانایی ماندن در این لیست را دارند؟ در این مطلب شما را با با بزرگترین و مورد انتظارترین بازی هایی که در این هفته برای این کنسول عرضه می شوند آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

هفته آینده برای دارندگان کنسول Xbox One بازی های AAA کمی منتشر خواهد شد. اما همچنان در میان بازی های بزرگی به چشم می خورد. برای مثال بازی Red Dead Redemption 2 بالاخره برای این کنسول منتشر خواهد شد.

همچنین بازی My Hero One’s Justice یک بازی بسیار جذاب بر پایه مانگایی به همین نام است. توجه داشته باشید که ما در لیست خود بزرگ ترین بازی ها را نام برده ایم نه همه ی آنها را.

بازی Red Dead Redemption 2

بعد از اینکه مشکلی در یک سرقت در شهر Blackwater رخ می دهد، آرتور مورگان (یکی از شخصیت های اصلی بازی) و دار و دسته ی Van der Linde مجبور به فرار می شوند. بهترین و زبده ترین ماموران فدرال و همچنین شکارچیان مجرمانی که برای سرشان جایزه تعیین شده، به دنبال آن ها هستند. دار و دسته ی نامبرده باید در مسیر خود در راه گذر از قلب آمریکا، دزدی، غارت و جمگ را پیشه کند تا بتواند راه خود را به سوی زنده ماندن باز کند. در این مسیر آرتور مورگان باید تصمیم بگیرد که وفادار به دار و دسته ی خود بماند و یا تصمیمات خود را برای گذر از این مهلکه به کار گیرد.

بازی Red Dead Redemption 2 در اواخر قرن هجدهم و در آمریکای شمالی رخ می دهد. این بازی بطور دیوانه واری غرب وحشی را با تمام جزئیات آن توصیف می کند. کسانی که قسمت اول آن بازی کرده اند مشخصا می دانند که در حال صحبت درباره چه چیزی هستیم.

این بازی در ۲۶ اکتبر (۴ آبان) برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و با قیمت ۵۹.۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد. همچنین گفتنی است که این بازی با برچسب Xbox One X Enhanced عرضه خواهد شد که به معنی ارتقای گرافیکی چشمگیر و اجرا با رزولوشن ۴K خواهد بود.


بازی My Hero One’s Justice

بازی My Hero One’s Justice یک بازی مبارزه ای بر پایه مانگای محبوبی به همین نام است. سری بازی های My Hero در چند سال گذشته در کشور ژاپن و به طور کلی تر در کشورهای شرق آسیایی طرفداران بسیاری پیدا کرده و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در این بازی شما با انتخاب قهرمان خود به مبازره علیه شخص دیگری خواهید پرداخت. گفتنی است که شرکت باندای نامکو، برای این بازی قسمت داستانی نیز تدارک دیده که شما را مددت زیادی سرگرم خود خواهد کرد.

در فرانچایز My Hero یکی از بهترین قسمت ها را می توان My Hero One’s Justice دانست که قطعاً برای طرافداران پر و پا قرص آن هدیه ای ارزشمند خواهد بود.

بازی My Hero One’s Justice در ۲۶ اکتبر (۴ آبان) یعنی درست در همان روزی که بازی Red Dead Redemption 2 منتشر می شود، به بازار عرضه خواهد شد که قیمتی معادل ۵۹.۹۹ دلار خواهد داشت.


بازی Just Dance 2019

آیا دیگر از کینکت استفاده نمی کنید و تبدیل به یک دستگاه زینتی بر روی میز تلویزیونتان شده است؟ خب دیگر وقت آن است که کم کم دستگاهتان را روشن کنید و با استفاده از کینکت به بازی بپردازید.

بازی Just Dance 2019 یک بازی در سبک رقص و شادیست که در آن بازی باز باید در جلوی سنسور کینکت قرار بگیرد و با رقصیدن با موزیکی که توسط بازی پخش می شود به کسب امتیاز بپردازد.

شاید به جرات بتوان گفت که این بازی یکی از مفرح ترین بازی های این لیست است؛ چرا که با جنب و جوش رقص همراه است که حال هرکسی را خوب می کند. گفتنی است که این بازی به صورت چند نفره نیز قابل بازیست.

همانطور که گفته شد یکی از المان های مهم در این بازی موزیک است. موزیک های موجود در Just Dance 2019 از خوانندگان سرشناسی همچون Bruno Mars است که شادی بازی را دوچندان خواهد کرد.

بازی Just Dance 2019 در روز ۲۳ اکتبر (۱ آبان) برای کنسول Xbox One و همچنین Play Station 4 با قیمت ۳۹.۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد.


از دیگر بازی هایی که در هفته آینده منتشر خواهد شد می توان به بازی های Midnight Deluxe، Nickelodeon: Kart Racers، و Paw Patrol: On a Roll اشاره کرد.

اینها بازی هایی هستند که به زودی منتشر خواهند شد و دیگر بازی ها نیز قطعا تجربه ای هیجان انگیز خواهند داشت. به شخصه در میان بازی های نامبرده منتظر Red Dead Redemption 2 هستم تا غرب وحشی را به همراه گرافیک خیره کننده و اتفاقات بی نظیر آن تجربه کنم.

توصیه میکنم شما نیز به محض انتشار این بازی آن را تجربه کنید. البته اگر نسخه قبلی را هنوز تجربه نکرده اید می توانید تا پیش از انتشار نسخه دوم، به بازی آن بپردازید و غرقِ در دنیای بکر و عظیم آن شوید.

شما منتظر کدام یک از بازی های نامبرده هستید؟ نظر خود را پیرامون بازی های یاد شده با ما به اشتراک بگذارید.

شادان غمگسار
عاشق تکنولوژی و فیلم و صدالبته بازی؛ میشه گفت یک بازی رو یا انجام نمی‌دم، یا اگه شروعش کنم باهاش زندگی میکنم...! مقداری با هنر آشنایی دارم و توی اوقات فراغتم سعی میکنم بیشتر بازی کنم =)))