تصاویر Moto E7 قبل از رونمایی رسمی، فاش شد

Motorola Moto E7
Motorola Moto E7

در حال حاضر کاملا اطمینان داریم که موتورولا در حال استفاده از تمام فرصت خود است تا گوشی هوشمند پیش روی Moto E7 خودش را بدون مشکل و ایراد خاصی راهی بازار کند. اما این موضوع را از کجا متوجه شدیم؟ در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

با توجه به این که مدت زیادی است که شاهد انتشار شایعه و حرف و حدیث‌های مختلف زیادی درمورد گوشی هوشمند میان رده پیش روی شرکت موتورولا با نام Moto E7 هستیم. اما نکته قابل توجه دیگری که ما بر اساس آن توجه شدیم این گوشی در حال حاضر در دست ساخت و تولید قرار دارد، این است که پسر عموی آن یعنی Moto E7 Plus از ماه سپتامبر معرفی شده و در بازار در دسترس قرار دارد و عده زیادی از مردم در سراسر نقاط دنیا نیز تا به حال آن را به دست آورده‌اند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از جزئیات و مشخصات Moto E7 که تا به حال در اختیار ما قرار داده شده است و همچنین اولین تصاویر منتسب به این دستگاه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که امروز ما موفق به بدست آوردن یک افشا و نمایش جدید هستیم که نشان می‌دهد گوشی هوشمند پیش روی Moto E7 در حال حاضر در دست تولید و ساخت قرار دارد و می‌تواند به زودی راهی بازار شود. تصاویر جدیدی که از این دستگاه به دست ما رسیده است، نشان می‌دهند که این گوشی هوشمند میان رده‌ی پیش رو، ستاره‌ی نمایش در دو دست از تصاویر رندر شده است که کاملا رسمی به نظر می‌رسند و ظاهرا برای نمایش دادن یا انتشار پس از رونمایی و معرفی رسمی از این گوشی توسط موتورولا در نظر گرفته شده بودند. این دو دست تصاویر جدید از Moto E7 آن را در دو رنگ بدنه مختلف نمایش می‌دهند.

Motorola Moto E7
Motorola Moto E7

اما همانطور که در ابتدای این مطلب نیز یک اشاره کوتاه شد، در کنار منتشر شدن این نصاویر رندر شده‌ی فاش شده جدید از گوشی هوشمند پیش روی Moto E7 ، اکنون یک سری از مشخصات و ویژگی‌های کلیدی و ابتدایی آن نیز در اختیار ما قرار داده شده است. در حال حاضر شایعه‌هایی که درمورد مشخصات و ویژگی‌های کلیدی و ابتدایی این گوشی منتشر شده است، از این موضوع حکایت دارند که این گوشی دارای یک صفحه نمایش ۶.۵ اینچی خواهد بود که رزولوشن آن به HD Plus می‌رسد. همانطور که در تصاویر فاش شده این گوشی نیز می‌توانیم مشاهده کنیم، Moto E7 درمجموع کلا دو دوربین عقب در اختیار دارد که درون یک ماژول یا جایگاه مربع شکل سیاه رنگ در نیمه بالای پنل پشتی بدنه این گوشی قرار داده شده‌اند. ویژگی قابل توجه دیگری که در این قسمت وجود دارد، فلش LED این گوشی است که قطعا به عنوان چراغ قوه نیز عمل خواهد کرد.

در حال حاضر شنیده‌ها حاکی از این هستند که درون این ماژول مربع شکل سیاه رنگ یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی وجود دارد که به عنوان دوربین اصلی این گوشی در پنل پشتی بدنه آن عمل می‌کند و یک سنسور تشخیص عمق میدان دید ۲ مگاپیکسلی نیز برای ایجاد افکت بوکه و تار کردن پس زمینه در عکس‌های پرتره به آن کمک خواهد کرد. اگر دقت کنید، می‌توانید در تصاویر این گوشی ببینید که یک ناچ U شکل یا قطره‌ای بر روی صفحه نمایش آن وجود دارد که گفته می‌شود یک سنسور ۵ مگاپیکسلی روی آن سوار خواهد شد. و در آخر، شایعه‌هایی که درمورد مشخصات این گوشی منتشر شده، از این موضوع حکایت دارند که یک باتری ۴ هزار میلی آمپر ساعتی نیز در زیر بدنه آن وجود خواهد داشت که برای تامین انرژی مورد نیاز کاربران آن به کار برده خواهد شد.

گوشی هوشمند پیش روی Moto E7 قرار است وقتی که از جعبه خود بیرون آورده می‌شود، به صورت پیش فرض از روز اول دارای نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید باشد که در این مقطع زمانی که در حال حرکت کردن به سمت اندروید ۱۱ هستیم، کمی ناامید کننده به نظر می‌رسد اما از سوی دیگر برای یک گوشی میان رده مانند این مدل، کاملا قابل درک است. ما هنوز هیچ اطلاعات یا جزئیات خاص دیگری در اخیار نداریم که بدانیم این گوشی چه زمانی قرار است به طور رسمی رونمایی و معرفی شود. اما با این وجود، امیدوار هستیم که هر چه زودتر این اتفاق رخ دهد و ما شاهد رونمایی و معرفی شدن این دستگاه باشیم. البته، انتظار داریم که ارزان قیمت‌تر از مدل Plus باشد که خودش یک گوشی هوشمند مقرون به صرفه به شمار می‌رود.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.