مشخصات Moto E7 Plus به طور اتفاقی فاش شد

Moto E7
Moto E7

اگرچه این اولین باری نیست که گوشی هوشمند پیش روی Moto E7 Plus در سرتیتر خبرهای روز دنیای گوشی‌های موبایل قرار می‌گیرد، اما تا به حال ما شانس این که درمورد مشخصات احتمالی این گوشی صحبت کنیم را به دست نیاورده بودیم.

در واقع، تا به حال اطلاعاتمان درمورد Moto E7 Plus به عنوان گوشی هوشمند میان رده شرکت موتورولا در حدی نبود که بتوانیم زیاد درمورد آن صحبت کنیم. با این وجود، ماه گذشته تعدادی تصویر لایو از این گوشی منتشر شده بود که گوشی هوشمند معرفی نشده‌ی Moto E7 Plus را نشان می‌دادند که باعث به وجود آمدن یک سری حدس و گمانه زنی درمورد مشخصات احتمالی آن شد. اما به دلیل این که توسط منبع قابل اعتمادی منتشر نشده بودند و سندیت زیادی نداشتند، نمی‌شد زیاد آن‌ها را دقیق و درست به شمار آورد. اکنون یک سری اطلاعات جدید از این گوشی میان رده منتشر شده است که می‌توانند یک ایده خوب به ما بدهند که باید انتظار چه دستگاهی را داشته باشیم. شما هم می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد گوشی میان رده بعدی شرکت موتورولا همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در حقیقت، اکنون ما اطلاعات بیشتری درمورد این گوشی هوشمند پیش روی مقرون به صرفه در اختیار داریم که از طریق تست بنچمارک Moto E7 Plus در اپ Geekbench (از طریق My Smart Price) به دست آمده است. به طور خلاصه، Moto E7 Plus به عنوان مدل جدید و ارتقاء پیدا کرده‌ای برای Moto E7 به شمار می‌رود که یک سری بهبودها و پیشرفت‌های جدید به همراه داشته است که از این دست می‌توان به حافظه‌ی بیشتر اشاره کرد. البته، امیدوار هستیم که این پیشرفت در پردازنده و چیپست این گوشی نیز ایجاد شده باشد.

یکی از اطلاعاتی که ما تا به حال درمورد مشخصات گوشی هوشمند میان رده‌ی Moto E7 Plus به دست آورده‌ایم، این است که موتورولا به عنوان سازنده و تولید کننده‌ی این گوشی مورد انتظار، قصد استفاده کردن از ۴ گیگابایت به عنوان حافظه رم این گوشی دارد که اگر این ادعا صحت داشته باشد، دو برابر مقداری است که در نسخه پایه مدل معمولی این گوشی وجود داشت. با این وجود، اطلاعات جدیدی که درمورد مشخصات مدل Plus این لاین آپ به دست آمده است، نشان می‌دهند که اندازه صفحه نمایش آن همان ۶.۲ اینچ باقی خواهد ماند که به اندازه‌ی مدل اولیه این گوشی است. اما همانطور که اشاره شد، ما هنوز هم انتظار دیدن یک پردازنده بهتر در آن داریم که بتواند عملکرد سریع‌تر و بهتری در Moto E7 Plus داشته باشد.

متاسفانه، اطلاعاتی که درمورد مشخصات این گوشی در اختیار ما قرار داده شده است، هنوز به صراحت نام پردازنده اصلی آن را به ما اعلام نکرده است. در واقع، لیست مشخصاتی که در طی پروسه تست بنچمارک Geekbench درمورد Moto E7 Plus منتشر شده است، نام پردازنده اصلی این گوشی را guam ذکر کرده. بنابراین، هنوز نمی‌توانیم به طور کامل اطمینان داشته باشیم که آیا این یک پردازنده از سری ۶ Snapdragon است یا به سری ۷ آن تعلق دارد. با این وجود، انتظار داریم که این گوشی حداقل به یک چیپست Snapdragon 632 مجهز شده باشد که همان چیپست به کار رفته در مدل پایه آن یعنی Moto E7 معمولی بود.

علاوه بر این، درمورد قیمت Moto E7 Plus نیز انتظار داریم که حدود ۱۰۰ دلار از مدل پایه خود گران قیمت‌تر شده باشد. اما با توجه به مشخصات احتمالی این گوشی، هنوز هم کاملا ارزش دارد و قیمت مناسبی برای این مشخصات به شمار می‌رود. احتمالا موتورولا این گوشی را به زودی رونمایی خواهد کرد زیرا اطلاعاتی که در حال منتشر شدن از آن است، روز به روز رو به افزایش می‌باشد. اما با این حال، ما هنوز هیچ ایده یا تصوری از تاریخ عرضه احتمالی یا حتی محدوده زمانی انتشار این گوشی در اختیار نداریم. همچنین با توجه به این که مدل پایه این گوشی در آمریکا با یک نام متفاوت از نسخه جهانی آن عرضه شده بود (Moto E7 معمولی در آمریکا با اسم Moto E 2020 به فروش می‌رسد)، ممکن است این اتفاق برای مدل Plus آن نیز مجددا تکرار شود. اما ما از نام احتمالی آن هنوز اطلاعی نداریم. در هر حال، شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که به محض این که اطلاعات تکمیلی بیشتری درمورد مشخصات احتمالی این دستگاه در اختیار ما قرار گرفت، آن‌ها را در اسرع وقت با شما درمیان خواهیم گذاشت.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.