گوشی Moto E LE به زودی به طور رسمی معرفی خواهد شد

در حال حاضر شرکت Motorola در حال آماده شدن برای عرضه‌ی یک گوشی هوشمند کاملا جدید است که به احتمال زیاد به جای گوشی هوشمند میان رده‌ی Moto E6 که در سال ۲۰۱۹ عرضه شده بود، معرفی خواهد شد. این گوشی چیزی نیست به جز Moto E LE.

با این وجود، گوشی هوشمند پیش روی Moto E LE هنوز توسط موتورولا معرفی نشده و حتی این شرکت هنوز هیچ حرفی هم درمورد آن نزده است اما موضوعی که وجود دارد، این است که اخیرا اسم این گوشی توسط تعداد زیادی از منابع معتبر در وبسایت شبکه‌ی مخابراتی Verizon مشاهده شده است. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا با برخی از مشخصات احتمالی این گوشی نیز آشنایی پیدا کنید.

در حال حاضر هنوز اطمینان خاطر کامل نداریم که LE که در اسم این گوشی هوشمند آورده شده، دقیقا به چه معنی است و نشان دهنده‌ی چه چیزی می‌باشد. علاوه بر این، در حال حاضر هنوز هیچ تصویر خاصی هم از این گوشی در اختیار نداریم که بدانیم چه شکلی خواهد بود. با این وجود، خوشبختانه برخی از مشخصات گوشی هوشمند Moto E LE توسط Verizon در معرض دید عموم قرار داده شده است. بر اساس این مشخصات، اکنون می‌توانیم اطمینان خاطر کامل داشته باشیم که این گوشی قرار است به عنوان مدل جدید و بهبود یافته‌ی Moto E6 عرضه شود.

گوشی هوشمند پیش روی Moto E LE دارای نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید Q است و یک چیپست Snapdragon 632 قرار است به عنوان مغز متفکر این گوشی، قدرت مورد نیاز آن را فراهم کند. باید در نظر داشته باشید که SD 632 از SD 435 که در Moto E6 به کار برده شده بود، هم جدیدتر و هم قدرتمندتر می‌باشد. یک باتری ۳۵۵۰ میلی آمپر ساعتی در گوشی هوشمند Moto E LE به کار برده خواهد شد و رزولوشن صفحه نمایش آن هم ۷۲۰ × ۱۵۲۰ پیکسل خواهد بود اما هنوز اطلاعات خاصی درمورد اندازه و سایز خود صفحه نمایش این گوشی در اختیار ما قرار داده نشده است. با این حال، می‌دانیم که ابعاد این گوشی جدید قرار است ۱۵۹.۷۷ × ۷۶.۲۵ × ۸.۶۵ میلی متر باشد. این ابعاد نشان می‌دهند که گوشی هوشمند پیش روی Moto E LE بلندتر و مقدار کمی‌ هم پهن‌تر از Moto E6 (که دارای ابعادی به اندازه‌ی ۱۴۹.۷ × ۷۲.۳ × ۸.۵۷ میلی متر بود) خواهد بود. و از همه مهم‌تر، بر این اساس اندازه‌ی احتمالی صفحه نمایش آن نیز باید بیشتر از ۶ اینچ اندازه داشته باشد.

از نظر طراحی و ابعاد بدنه، می‌توان گفت که احتمال زیادی وجود دارد که گوشی هوشمند پیش روی Moto E LE به جای Moto E6، مدل جدید و بهبود یافته‌ی Moto E6 Plus باشد (که دستگاهی است که به طور رسمی در آمریکا به فروش نرسیده است). بنابراین، بهتر است از این به بعد Moto E LE را به عنوان مدل جدید Moto E6 Plus بشناسیم. البته این یک نکته‌ی خوب و امیدوار کننده به شمار می‌رود زیرا مدل پایه‌ی Moto E6 اکنون دیگر یک گوشی از رده خارج شده محسوب می‌شود و حتی برای یک گوشی در سال ۲۰۱۹ نیز جذابیت خاصی در آن وجود نداشت.

در هر صورت، به احتمال زیاد، گوشی هوشمند پیش روی Moto E LE تنها به صورت اختصاصی برای شرکت مخابراتی Verizon عرضه نخواهد شد و در انحصار آن‌ها قرار نخواهد داشت و علاوه بر آن، آنلاک خواهد بود و بر روی سایر حامل‌های مخابراتی نیز قابل استفاده خواهد بود. قیمت آن هم احتمالا حدود ۱۵۰ دلار تعیین خواهد شد. در هر صورت، شما باید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که ما کاملا آماده هستیم تا به محض این که موتورولا اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری درمورد این گوشی به انتشار رساند، در اسرع وقت آخرین جزئیات و اطلاعاتی که در این زمینه به دست بیاوریم را در اختیار شما قرار خواهیم داد. بنابراین، همچنان در طی روزها و هفته‌های آینده نیز با ما همراه باشید تا ببینیم اسم نهایی Moto E LE چه خواهد بود و یا مشخصات رسمی آن چه چیزهایی خواهند بود. با توجه به این که اکنون Verizon برخی از مشخصات این گوشی را منتشر کرده است، احتمال می‌رود که به زودی خود موتورولا جزئیات بیشتری درمورد این گوشی در اختیار ما قرار دهد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.