Moto G Play ۲۰۲۱ در Geekbench تست شد

Moto G Play
Moto G Play

اخیرا یکی از گوشی‌های هوشمند پیش روی شرکت موتورولا در پلتفرم بنچمارک گیری Geekbench مشاهده شده است. بر اساس مشخصاتی که در طی این پروسه درمورد این دستگاه فاش شده است، موتورولا از یک چیپست Qualcomm Snapdragon ۴۶۰ در این گوشی استفاده کرده است.

ویژگی دیگر این دستگاه که پس از تست بنچمارک نسخه اولیه و کانسپت آن در پلتفرم بنچمارک گیری Geekbench مشخص و فاش شده، این است که موتورولا از ۳ گیگابایت حافظه رم نیز در کنار چیپست Snapdragon ۴۶۰ این گوشی برای فراهم کردن قدرت مورد نیاز کاربران آن استفاده کرده است. گوشی هوشمند پیش روی شرکت موتورولا که در حال صحبت کردن درمورد آن هستیم، به احتمال زیاد ممکن است با اسم Moto G Play مدل ۲۰۲۱ در بازار عرضه و معرفی شود که به احتمال بسیار زیاد می‌تواند به عنوان یک مدل جدید برای گوشی هوشمند میان رده Moto G9 Play عرضه، رونمایی و معرفی شود که در سال جاری میلادی توسط موتورولا در اختیار کاربران و علاقه مندان به گوشی‌های هوشمند این شرکت قرار داده شده بود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از مشخصات مدل ۲۰۲۱ گوشی هوشمند میان رده پیش روی Moto G Play که در طی تست بنچمارک گیری آن در پلتفرم Geekbench از آن فاش و منتشر شده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

گوشی هوشمند میان رده پیش روی شرکت موتورولا با اسم Moto G Play در بخش تست بنچمارک تک هسته خود در پلتفرم Geekbench موفق به بدست آوردن ۲۵۳ امتیاز شده است و در تست چند هسته خود نیز امتیاز خود را به ۱ هزار و ۲۳۳ رسانده است که اگر بخواهیم وضعیت آن را با سایر دستگاه‌های مجهز به چیپست Qualcomm Snapdragon ۴۶۰ مقایسه کنیم، مشاهده خواهیم کرد که در یک سطح با آن‌ها قرار دارد. علاوه بر این، لیست مشخصاتی که در طی این پروسه از مدل ۲۰۲۱ گوشی هوشمند میان رده Moto G Play فاش شده است، نشان می‌دهد که موتورولا آن را به صورت پیش فرض به اندروید ۱۰ مجهز کرده است که وقتی آن را از جعبه خود بیرون می‌آورید، بر روی آن در دسترس قرار داده شده است.

اما به جز این، ما در اوایل ماه جاری میلادی موفق به دیدن یک سری تصاویر رندر شده دیگر نیز شده بودیم که از گوشی هوشمند پیش روی Moto G Play در اختیارمان قرار داده شده بودند و نشان می‌دادند که ما با یک گوشی با صفحه نمایش ۶.۵ اینچی مواجه خواهیم شد که دارای یک حفره پانچ هول بر روی خود بود و برای عکاسی کردن نیز سه دوربین در پنل پشتی بدنه آن وجود داشت. مدتی پس از آن، همین دستگاه در سازمان صدور مجوز TUV Rheinland نیز دیده شده بود که مشخصاتی که در آن زمان از این گوشی فاش شده بود، خبر از وجود یک باتری ۴ هزار و ۸۵۰ میلی آمپر ساعتی می‌داد و آن را تایید کرده بود. و اکنون این مشخصات را احتمالا باید برای مدل ۲۰۲۱ این گوشی در نظر بگیریم.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.