دستگاه های جدید گوگل با نام Salmon و Medaka آشکار شدند

گوگل

شرکت گوگل در نظر دارد برای سال ۲۰۱۹ چندید دستگاه جدید معرفی کرده و دردسترس قرار دهد. از این رو تاکنون شاهد آشکار شدن مدل های مختلفی بودیم و به نظر می رسد این کمپانی درصدد است تا مدل جدیدی از گوشی های هوشمند خود را معرفی کند.

سال گذشته در پایگاه های داده گوشی هوشمند Bonito و Sargo رویت شد که اسم رمز محصولات آینده این شرکت محسوب می شدند. حال به تازگی محصولات آینده گوگل باری دیگر با اسم رمزی متفاوت پدیدار گشتند و این طور پیداست، شرکت موردبحث درصدد است تا به رونمایی چند مدل جدید بپردازد.

به تازگی دو گوشی هوشمند با اسم رمز  Salmon و Medaka آشکار شده و احتمالا پیکسل ۴ خواهد بود. شرکت گوگل عمدتا اسم رمزی را برای محصولات خود در نظر می‌گیرد و برای سال ۲۰۱۹ نیز اسم های رمز دیگری در نظر گرفت. گوگل همیشه اسم رمز ماهی ها را برای اسمارتفون های خود در نظر می گیرد و حال نوتب به پیکسل ۴ و دیگر مدل آن رسیده است.

جزئیات کافی در دست نیست و تنها نمی توان به اسم رمز خالی اشاره داشت. زیرا تنها این جزئیات نمی تواند کافی باشد و بتوان پاسخ درستی کسب نمود. به هر حال باید تا ماه می و رویداد Google I/O این کمپانی منتظر ماند تا مشخص شود برند مذکور چه برنامه ای در سر دارد.

پیش بینی می شود شرکت کوپرتینویی اخبار بیشتری را دردسترس قرار دهد. شایان ذکر است اخیرا گوگل کورال نیز با پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵، حافظه رم ۶ گیگابایتی و سیستم عامل اندروید ۱۰ کیو رویت شد.