تاریخ عرضه Nokia 7.3 احتمالا مشخص شده است

صبر ما برای ملاقات با گوشی‌های میان رده جدید شرکت نوکیا در حال لبریز شدن است اما هنوز هم باید منتظر باشیم. اکنون یک سری از اطلاعات فاش شده‌ی جدید ادعا می‌کنند که تاریخ عرضه Nokia 7.3 مشخص شده است و ما باید در پایان این ماه منتظر آن باشیم.

بنابراین، احتمال این که تا پایان ماه سپتامبر با این گوشی مورد انتظار ملاقات کنیم، افزایش پیدا کرده است. اطلاعات جدیدی که در این زمینه فاش شده است، به این موضوع نیز اشاره می‌کنند که علاوه بر این، احتمال این که گوشی پرچمدار بعدی شرکت نوکیا با نام Nokia 9.3 PureView نیز در کنار آن عرضه شود، هنوز بسیار کم است. گفته می‌شود که به جای آن، این دستگاه تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی راهی بازار خواهد شد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع،‌ همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

منبعی که اقدام به مشخص کردن تاریخ عرضه Nokia 7.3 به عنوان گوشی میان رده پیش روی شرکت نوکیا کرده است، برای اثبات این ادعای خود نیز به این نکته اشاره کرده است که تولید Nokia 7.2 به عنوان نسل قبلی این گوشی (که آن هم در ماه سپتامبر سال گذشته رونمایی و در بازار عرضه شده بود) نیز اکنون متوقف شده است. در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که فروشگاه‌های آنلاین شرکت نوکیا در تعداد زیادی از کشورهای سراسر دنیا از جمله آلمان، اسپانیا، فرانسه، فنلاند و همینطور هند و یک سری از کشورهای دیگر اظهار کرده‌اند که گوشی هوشمند میان رده نوکیا ۷.۲ دیگر تولید نخواهد شد و دیگر برای خریداری کردن در دسترس قرار نخواهد داشت. البته، نوکیا ۷.۲ در حال حاضر هنوز هم در شعبه بریتانیای این شرکت در دسترس قرار دارد اما به احتمال زیاد موجودی این گوشی در این وبسایت نیز به زودی به طور کامل به پایان خواهد رسید. در هر حال، این دستگاه در فروشگاه‌های ترد پارتی مستقل تا زمانی که موجودی آن به اتمام نرسیده باشد، برای خریداری کردن در دسترس قرار خواهد داشت اما با توجه به توقف تولید آن، پس از اتمام موجودی انبار فروشگاه‌ها، آن‌ها دیگر قادر به موجود کردن نوکیا ۷.۲ نخواهند بود و این دستگاه نیز مانند نسل‌های قبلی خود به تاریخ خواهد پیوست.

بر اساس اطلاعات و جزئیات جدیدی که اخیرا از تاریخ عرضه Nokia 7.3 در اختیار ما قرار داده شده است، این دستگاه قرار است در تاریخ ۲۲ سپتامبر برابر با ۱ مهر ماه سال جاری شمسی به طور رسمی معرفی و در همان روز هم در فروشگاه‌های مختلف برای خریداری شدن توسط مردم در دسترس قرار داده شود. علاوه بر این، چند روز قبل نیز یک شایعه جدید دیگر منتشر شده بود که ادعا می‌کرد HMD Global به عنوان تولید کننده گوشی‌های برند نوکیا چند مدل گوشی هوشمند جدید مختلف در تاریخ ۲۲ سپتامبر برابر با ۱ مهر ماه معرفی و رونمایی خواهد کرد. ممکن است این دستگاه‌های جدید که در ابتدا شایعه‌ها اشاره به رونمایی شدن آن‌ها در طی رویداد IFA 2020 کرده بودند، شامل ۷.۳ به همراه چند مدل دیگر از جمله ۶.۳ و همینطور ۳.۴ و ۲.۴ باشند.

در هر صورت، علیرغم این که اکنون تاریخ عرضه Nokia 7.3 به احتمال زیاد مشخص شده است، گوشی هوشمند پرچمدار بعدی این شرکت به اسم Nokia 9.3 PureView که تا به حال چندین و چند بار مختلف با تاخیر مواجه شده است، هنوز آماده عرضه شدن و حتی رونمایی هم نیست تا ما بتوانیم حداقل با مشخصات آن آشنا شویم. گزارش ‌های جدیدی که در طی چند وقت اخیر درمورد این دستگاه منتشر شده است، به این موضوع اشاره می‌کنند که نوکیا هنوز آن را حتی وارد خط تولید انبوه نیز نکرده است. البته، انتظار می‌رود که در طی ماه جاری و یا حداکثر تا ماه اکتبر این کار انجام شود و Nokia 9.3 PureView که واقعا هم ما و هم تمام علاقه مندان به گوشی‌های شرکت نوکیا را دیگر خسته کرده است، وارد خط تولید انبوه شود تا به امید خدا تا پایان سال جاری میلادی سرانجام پس از بارها و بارها تاخیر خوردن، راهی بازار شود. در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن، می‌توانیم منتظر باشیم تا در تاریخ ۱ مهر که برای معرفی Nokia 7.3 در نظر گرفته شده است، شاهد اولین تیزر رسمی Nokia 9.3 PureView نیز باشیم. اما زیاد هم نباید امیدوار باشیم.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.