تصاویر OnePlus 9 Pro طراحی آن را نشان می‌دهند

oneplus 9 pro
oneplus 9 pro

اگر به خاطر داشته باشید، مدتی پیش یک تصویر از گوشی هوشمند پیش روی OnePlus ۹ منتشر شده بود که یک ایده کلی از طراحی و شکل ظاهری این گوشی در اختیار ما قرار می‌داد و اکنون OnLeaks دست به کار شده تا با انتشار دو تصاویر رندر شده جدید دیگر، ما را از طراحی و شکل ظاهری نسخه Pro این گوشی نیز آگاه کند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آشنایی بیشتر با شکل ظاهری و طراحی احتمالی گوشی هوشمند پرچمدار پیش روی OnePlus 9 Pro و همینطور تصاویر این مدل، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

به طور کلی، با یک نگاه سریع به تصاویر جدید که OnLeaks از گوشی هوشمند پرچمدار پیش روی OnePlus 9 Pro منتشر و فاش کرده است، می‌توانیم بگوییم که شکل ظاهری و طراحی کلی این دستگاه شباهت زیادی به مدل پایه آن دارد اما با این تفاوت که این بار به یک صفحه نمایش خمیده مجهز شده است که می‌تواند باعث شود وقتی از نمای رو به رو به صفحه نمایش این گوشی نگاه می‌کنید، تقریبا بدون حاشیه و لبه‌های کناری در بدنه خود به نظر برسد. در حال حاضر شایعه‌هایی که درمورد این مدل وجود دارد، به این موضوع اشاره می‌کنند که اندازه و ابعاد صفحه نمایش این مدل باید چیزی حدود ۶.۷ اینچ باشد و علاوه بر این، همانطور که در تصاویر منتشر شده از OnePlus 9 Pro نیز می‌توان مشاهده کرد، یک حفره پانچ هول کوچک نیز در گوشه بالای سمت چپ صفحه نمایش این دستگاه قرار دارد که محل قرار گیری دوربین سلفی این گوشی است.

OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro

در تصاویر منتشر و فاش شده از گوشی هوشمند پرچمدار پیش روی OnePlus 9 Pro می‌توانیم مشاهده کنیم که اسلایدر هشدار یا Alert Slider که مخصوص گوشی‌های شرکت OnePlus است و یک ویژگی خاص و انحصاری در طراحی و شکل ظاهری آن‌ها به شمار می‌رود، به همراه دگمه پاور این گوشی روی لبه کناری سمت راست بدنه آن قرار داده شده‌اند و این در حالی است که دگمه‌های کنترل صدا نیز بر روی لبه کناری سمت چپ بدنه آن قرار داده شده‌اند. در پنل پشتی این گوشی نیز ما شاهد همان ماژول مستطیل شکل آشنایی هستیم که در مدل پایه آن نیز وجود داشت و چهار لنز دوربین در آن به چشم می‌خورد. البته، باید توجه داشته باشید که به احتمال زیاد این طراحی نهایی این گوشی نیست زیرا روند تولید و ساخت آن احتمال همچنان ادامه دارد و این احتمالا یک مدل اولیه است که ما در این تصاویر مشاهده می‌کنیم. بنابراین، ماژول دوربین و سایر المان‌های طراحی OnePlus 9 Pro ممکن است دچار یک سری تغییر و تحولات بیشتری از این شود.

شایعه‌های قبلی که در گذشته درمورد گوشی‌های پرچمدار پیش روی شرکت OnePlus در سری OnePlus 9 و مشخصات آن منتشر شده بود، نشان می‌دادند که ما به احتمال زیاد شاهد وجود صفحه نمایش‌هایی با قابلیت پشتیبانی از نرخ به روزرسانی تصویر ۱۴۴ هرتز در آن‌ها خواهیم بود و در زیر بدنه آن‌ها یک چیپست پرچمدار از Qualcomm که برای استفاده در گوشی‌های رده بالای بعدی در سال آینده در نظر گرفته شده، یعنی Snapdragon ۸۷۵ نیز به عنوان مغز متفکر در جهت فراهم کردن قدرت مورد نیاز آن‌ها به کار برده خواهد شد. در حال حاضر انتظار داریم که بتوانیم در ماه مارس سال ۲۰۲۱ میلادی با سری OnePlus 9 ملاقات کنیم. بنابراین، هنوز فرصت زیادی باقی مانده و ما می‌توانیم در طی این مدت با انتشار و فاش شدن مشخصات بیشتر از این سری، یک تصویر ذهنی واضح‌تر از آن‌ها به دست بیاوریم. شما هم می‌توانید در فرصتی که تا عرضه این سری باقی مانده است، همچنان با ما همراه باشید تا از آخرین تغییر و تحولات این سری و مشخصات و شایعه‌های بیشتری که از آن‌ها منتشر می‌شود، آگاهی پیدا کنید.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.