Oneplus اولین گوشی به همراه Snapdragon 855 را عرضه خواهد کرد

هفته پیش شرکت کوالکام از پردازنده Snapdragon 855 رونمایی کرد. به نظر می رسد که اولین شرکتی که از این پردازنده استفاده خواهد کرد، Oneplus خواهد بود. با آراد مگ همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط مدیرعامل شرکت Oneplus در توییتر، این شرکت اولین شرکتی خواهد بود که از پردازنده Snapdragon 855 در گوشی هوشمند خود استفاده خواهد کرد.

تعجب برانگیز نیست که Oneplus 7 یا هر اسم دیگری که داشته باشد، از جدیدترین پردازنده موبایلی دنیا یعنی Snapdragon 855 استفاده کند. اما موضوعی که جالب توجه است، این است که این شرکت، اولین شرکتی خواهد بود که دستگاهی با این پردازنده را به بازار عرضه خواهد کرد.

Oneplus؛ اولین در فناوری ۵G

همچنین مدیرعامل این شرکت عنوان کرد که گوشی هوشمند بعدی این شرکت، اولین تلفنی خواهد بود که از فناوری ۵G در سطح اروپا بهره خواهد برد. طبق اعلام این شرکت، این موضوع با همکاری اپراتور EE میسر خواهد شد. ماه گذشته نیز خبرهایی مبنی بر اینکه Oneplus اولین گوشی هوشمند ۵G جهان را معرفی خواهد کرد، منتشر شده بود و صحبت های مدیرعامل این شرکت نیز بر این خبرها صحه می گذارد.

به دلیل استفاده از فناوری گرانقیمت ۵G، قیمت گوشی نسل بعد Oneplus از دیگر مدل های این شرکت گران تر خواهد بود. این موضوع مغایر با اهداف این شرکت برای عرضه گوشی های مقرون به صرفه خواهد بود.

در ماه اکتبر نیز، بنیان گذار ثانویه شرکت Oneplus در یکی از کنفرانس های شرکت کوالکام اعلام کرد که این شرکت، آزمایش شبکه ۵G را با موفقیت به سرانجام رسانده است.

تبدیل شدن به اولین شرکتی که در سال آینده گوشی پرچمداری با پردازنده Snapdragon 855 معرفی خواهد کرد و همچنین ارائه یک تلفن همراه با پشتیبانی از فناوری ۵G در اروپا، سکوی پرتابی برای Oneplus خواهد بود تا خود را بیش از پیش در آمریکا و اروپا شناخته تر کند که در نهایت همه اینها باعث خواهد شد تا فروش این شرکت در سال ۲۰۱۹ افزایش چشمیگری داشته باشد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا موارد می تواند شرکت Oneplus را به عنوان یک شرکت بزرگ در کنار دیگر شرکت ها همچون سامسونگ قرار دهد؟

شادان غمگسار
عاشق تکنولوژی و فیلم و صدالبته بازی؛ میشه گفت یک بازی رو یا انجام نمی‌دم، یا اگه شروعش کنم باهاش زندگی میکنم...! مقداری با هنر آشنایی دارم و توی اوقات فراغتم سعی میکنم بیشتر بازی کنم =)))