دریافت تاییدیه توسط دو تلفن هوشمند CPH1969 و CPH1909 اوپو

اوپو

شرکت اوپو در نظر دارد همچون دیگر رقبا سال ۲۰۱۹ را با معرفی اسمارتفون های مختلف به پایان برساند. اخیرا دو تلفن هوشمند جدید اوپو با شماره مدل CPH1969 و CPH1909 توانستند تاییدیه ای دریافت کنند.

دو مدل گوشی هوشمند در مرکز صدور تجهیزات مخابراتی اندونزی و تایلند آشکار شدند. احتمالا چینی ها می خواهند در MWC 2019 این دو اسمارتفون جدید را معرفی و سپس عرضه دارند. به گزارش Nashville Chatter، هر دو گوشی هوشمند موردبحث از شبکه ۴G پشتیبانی می کنند و اسمارتفون های برجسته اما میان رده اوپو محسوب می شوند.

به گزارش Nashville Chatter، مدل CPH1969 در پایگاه داده NBTC رویت شد و گفته می شود احتمالا F11 Pro خواهد بود. تا کنگره جهانی موبایل بارسلون فاصله بسیاری باقی نمانده و شرکت اوپو می خواهد در این رویداد محصول موردبحث را معرفی و عرضه کنند.

پیش بینی می شود اوپو اف ۱۱ پرو به زوم هیبریدی ۱۰ برابری نسل جدید اوپو مجهز شود ، اگرچه اطلاعات دقیقی در کار نیست و نمی توان به شایعات بی اساس نیز اشاره کرد.

شرکت چینی در تلاش است تا بهترین ها را به مخاطبان خود ارائه دهد. شایان ذکر است پیشتر این شرکت از چند میان رده رونمایی به عمل آورده است اما سال ۲۰۱۹ برای طرفداران Oppo متفاوت خواهد بود و خاص.

گفتنیست اوپو، ویوو و وان پلاس همگی زیرمجموعه هولدینگ BBK هستند.