رونمایی پایونیر از ایرفون اسپرت E8

پایونیر

شرکت پایونیر که به عنوان تولیدکننده مطرح سیستم های صوتی شناخته می شود به تازگی پیش از CES 2018 به معرفی ایرفون ورزشی E8 پرداخت. این ایرفون به رنگ زرد، طوسی و صورتی با قیمت ۱۵۰ دلار از فوریه ۲۰۱۸ دردسترس قرار می گیرد. در طراحی ظاهری این ایرفون به هدفون های SoundSport Free شرکت بوز شباهت نزدیکی دارند. اما در تفاوت باید بیان داشت که محصول پایونیر یا همان  E8 تنها دو سه ساعت عمر باتری داشته و نسبت به SoundSport Free بوز عمر باتری کمتری دارد.

در بحث طراحی این ایرفون به خوبی روی گوش باقی می ماند و افراد در حین ورزش می توانند آن را به کارگیرند. با کدک AAC و درایور ۶ میلیمتری کیفیت صوتی ایرفون جدید پایونیر بالاست و باکس ایرفون نیز برای دو بار شارژ بسیار مفید خواهد بود. در این بین افراد قادرند ۹ ساعتی به استفاده از ایرفون بپردازند و عمر باتری را دوچندان سازند. 

گفتنیست این محصول پایونیر استاندارد ضدآب IPX5 برای آن در نظر گرفته شده و با وجود سیستم کنترلی، افراد بدون نیاز به دستگاه اصلی قادر به کنترل موسیقی، سطح صدا و برخی دیگر هستند. شایان ذکر است E8 می توانید با اتصال به دستگاه اندرویدی، اطلاعیه را برای کاربر بازگو کند. پایونیر محصول خود را در CES 2019 به نمایش درآورده و پس از آن نیز باید منتظر تاریخ عرضه بود.

منبع