مشخصات اولیه Poco F2 Pro مشخص شد

Poco برگشته است. امروز با اطلاعات و جزئیات جدیدی که از مشخصات اولیه گوشی هوشمند پیش روی F2 Pro به دست ما رسیده است، متوجه شدیم که این گوشی اکنون به طور رسمی در راه است و به زودی از راه خواهد رسید.

در حقیقت، موضوع از این قرار است که حساب کاربری رسمی برند Poco در شبکه اجتماعی توییتر به طور رسمی همه مردم را به ملحق شدن به آن‌ها برای افزایش دادن شور و اشتیاقی که برای این گوشی وجود دارد، دعوت کرده است. در عین حال نیز این گوشی در Gearbest با یک صفحه‌ی پروموی جدید حضور پیدا کرده است که شرکت کنندگان در این فرصت ویژه، این موقعیت را به دست خواهند آورد تا شانس خود را برای دریافت یک دستگاه از این گوشی به صورت رایگان و یا عرضه شدن زودهنگام آن امتحان کنند. بنابراین، با توجه به این امر اکنون یک سری اطلاعات جدید درمورد مشخصات اولیه گوشی هوشمند پیش روی Poco F2 Pro در اختیار ما قرار داده شده است که در ادامه آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. بنابراین، همچنان در ادامه این مطلب نیز جایی نروید و با آرادمگ همراه باشید تا اطلاعات جدیدی از این گوشی به دست بیاورید.

البته قبل از این که به اصل ماجرا بپردازیم، باید این نکته را به خاطر داشته باشید که این‌ها بیشتر جنبه تیزر برای این گوشی دارند و دقیقا به همین علت نیز ما هنوز نمی‌توانیم به طور کامل از تمام مشخصات احتمالی این گوشی اطلاع پیدا کنیم اما مشخصات اولیه آن، حداقل این موضوع را تایید می‌کنند که این گوشی بر پایه Redmi K30 Pro ساخته شده است و در حقیقت، مدل تغییر نام یافته‌ی آن به شمار می‌رود. این تیزر ادعا می‌کند که این گوشی به قدرتمندترین چیپست موجود مجهز خواهد بود و علاوه بر این، لوگوی Snapdragon را نیز نشان می‌دهد. بنابراین، چیپست این گوشی، یک SD 865 خواهد بود و علاوه بر این، قول وجود یک صفحه نمایش تمام صفحه داده است (بدون این که دوربین سلفی پاپ آپ این گوشی را نشان دهد که احتمالا به آن مجهز خواهد بود). علاوه بر این، حساب کاربری رسمی این برند در شبکه اجتماعی توییتر این متن را به اشتراک گذاشته است که:

بعد از ۲۵۶ روز صبر کردن، اما سرانجام امروز می‌توانیم بگوییم که: Poco برگشته است.

مشخصاتی که در صفحه این گوشی درمورد آن ذکر شده است، نشان می‌دهند که چهار دوربین در پنل پشتی بدنه این گوشی وجود خواهد داشت و یک جایگاه دایره شکل برای محل قرار گیری آن‌ها نشان داده است. از دیگر مشخصات این گوشی نیز می‌توان به وجود یک باتری بزرگ اشاره کرد که قابلیت پشتیبانی کردن از شارژ سریع خواهد داشت اما هنوز آمار و ارقام خاصی در رابطه با این امر اعلام نشده است و فقط به صورت مختصر به چند چیز مختلف اشاره کرده است. علاوه بر این، مدل استاندارد یا پایه این گوشی دارای ۶ گیگابایت حافظه رم به همراه ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود. اما به جز آن یک مدل دیگر رده بالاتر نیز از این گوشی وجود خواهد داشت که به ۸ گیگابایت حافظه رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده خواهد بود. تنوع رنگی آن هم زیاد است و به شما اجازه می‌دهد از بین رنگ‌های بنفش، سفید، طوسی و آبی یکی را انتخاب کنید.

در حال حاضر، Gearbest هنوز اطلاعات و جزئیات قیمت نسخه‌های مختلف این گوشی را پنهان نگه داشته است اما شایعه‌هایی که چند روز قبل درمورد آن منتشر شده بودند، قیمت این گوشی را مشخص کرده بودند. بر اساس این شایعه‌ها، ظاهرا به نظر می‌رسد که گوشی هوشمند پیش روی Poco F2 Pro در اروپا بین ۶۰۰ تا ۶۵۰ یورو قیمت خواهد داشت که قیمت دقیق آن بستگی به فاکتورهای مختلفی مثل تعرفه‌های گمرک هر کشور خواهد داشت. علاوه بر این، باید به خاطر خود بسپارید که این گوشی در برخی از مناطق قابلیت پشتیبانی کردن از فناوری اتصالات ۵G هم خواهد داشت که احتمالا می‌تواند به عنوان یکی دیگر از فاکتورهای مهم در قیمت نسخه پایه این گوشی محسوب شود.

اگر چنین چیزی تبدیل به واقعیت شود و این گوشی بین ۶۰۰ تا ۶۵۰ یورو قیمت داشته باشد، قیمت آن تقریبا دو برابر بیشتر از مدل اولیه آن یعنی Poco F1 خواهد بود. حتی خود Redmi K30 Pro هم حدود ۵۰۰ دلار قیمت دارد (البته این گوشی هنوز برای در دسترس قرار گرفتن در کشورهای غربی آماده نشده است). علاوه بر این، برای آن دسته از کاربرانی که نیاز به خریداری کردن یک گوشی جدید دارند و بودجه آن‌ها به ۶۰۰ یورو نمی‌رسد، یک گزینه بسیار خوب دیگر به اسم Redmi K30 هم در اختیار دارند که با اسم Poco X2 در بازار غرب عرضه شده است و مدل معمولی این لاین آپ به شمار می‌رود. در هر صورت، اکنون ما با برخی از مشخصات اولیه گوشی هوشمند پیش روی Poco F2 Pro آشنایی پیدا کرده‌ایم و امیدواریم با نزدیک شدن به تاریخ عرضه آن، به زودی اطلاعات و جزئیات بیشتری هم درمورد آن در اختیار ما قرار داده شود. به هر حال، شما همیشه می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر درمورد این گوشی، همچنان در طی روزها و هفته‌های آینده نیز با آرادمگ همراه باشید تا در جریان آخرین تغییر و تحول‌هایی که در این زمینه رخ می‌دهد، قرار بگیرید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.