تبلت جدید گوگل باری دیگر آشکار شد

گوگل

تبلت جدید گوگل باری دیگر آشکار شد

شرکت گوگل در نظر دارد سال ۲۰۱۹ نیز همانند سال ۲۰۱۸ تبلت جدیدی معرفی کند. برخلاف سال قبل که محصول شرکت موردبحث سیستم عامل کروم داشت اما برای سال ۲۰۱۹ برنامه متفاوتی در سر دارد.

پیکسل اسلیت همان تبلتی است که گوگل سال گذشته به معرفی آن پرداخت و این دیوایس را مدلی برجسته به شمار آورده است. به تازگی در پایگاه داده Geekbench دستگاهی به اسم رمز Rammus آشکار شد که انتظار داریم اواخر سال جاری معرفی شده و به بازار عرضه پیدا کند.

برخلاف اسلیت سال ۲۰۱۸ که با سیستم عامل کروم عرضه شد، برای مدل ۲۰۱۹ قرار است از سیستم عامل اندروید ۹.۰ پای بهره گرفته شود. تبلت پیشین سال ۲۰۱۸ با مشخصاتی از قبیل پردازنده Core m3-8100Y اینتل، سیستم عامل اندروید ۷.۱.۱ نوقا، حافظه رم ۴گیگابایتی و چندی دیگر آشکار شد. اما برای مدل جدید که توسط وب سایت MySmartPrice  فاش شده، پردازنده i7-8500Y اینتل، حافظه رم ۸ گیگابایتی و سیستم عامل اندروید ۹.۰ پای درنظر گرفته شده است.

اخیرا نیز تبلت دیگری از گوگل ظاهر شد و به نظر می رسد همان تبلت Rammus می باشد. احتمالا گوگل می خواهد دو پیکربندی از Rammus را وارد بازار سازد که یکی با پردازنده m3-8100Y اینتل و حافظه رم ۴ گیگابایتی همراست و دیگری به پردازنده i7-8500Y اینتل و حافظه رم ۸ گیگابایتی مجهز است. به هر حال باید انتظار داشت گوگل Rammus را به عنوان تبلتی نسل جدید سال جاری معرفی خواهد کرد و جزئیات کافی در دست نیست تا به آن پرداخت. پیش بینی می شود کمپانی موردبحث برنامه های بزرگی برای محصولات سال ۲۰۱۹ در سر داشته باشد.

در اخباری مرتبط سری گوشی های هوشمند گوگل پیکسل ۳ لایت نیز بهار ۲۰۱۹ معرفی می شوند. این دو مدل که در حقیقت نسخه اقتصادی پرچمداران اواخر سال گوگل می باشند، قرار است با معرفی در بهار مدتی بعد راهی بازار شوند. به هر حال جزئیات پیرامون دیوایس های جدید گوگل کافی نیست و به شایعات بی اساس نیز نمی توان اشاره داشت.

بنابراین بهترین عمل این بوده به انتظار ادامه داد تا در موعد مقرر گوگل دستگاه های هوشمند خود را معرفی کند. پیش بینی می شود تبلت های جدید این شرکت پاییز ۲۰۱۹ معرفی شوند.