حجم بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

دنیای پویا و عظیم Red Dead Redemption 2 ، پر از اتفاقات گوناگون است. از دزدی و غارت گرفته تا گردشگری و رام کردن اسب! اما این دنیای بزرگ حجم فیزیکی زیادی نیز دارد. با آراد موبایل همراه باشید.

شرکت راک استار ۸ روز دیگر بازی بزرگ و مورد انتظار خود یعنی Red Dead Redemption 2 را معرفی خواهد کرد. این بازی در سبک جهان باز (Open World) است که دنیای بزرگ و عظیم آن بسیار پویا و پر از اتفاقات عجیب و غریب است.

راک استار اخیرا صفحه پشتیبانی Red Dead Redemption 2 را راه اندازی کرده است و در آن حجم بازی را برای کنسول های نسل هشتمی یعنی Xbox One و PS4 مشخص کرده است.

بنا بر گفته صفحه پشتیبانی راک استار، Red Dead Redemption 2 بر روی PS4 حجمی معادل ۹۹ گیگ خواهد داشت. اگر می خواهید این بازی را به صورت دیجیتالی خریداری کنید، باید حتی بیشتر از اینها فضا در کنسولتان خالی کنید. نسخه دیجیتالی این بازی حدود ۵۰ گیگ حجم بیشتری می طلبد. برای دارندگان Xbox نیز باید بگوییم که حجم این بازی در این کنسول ۱۰۷ گیگابایت حجم خواهد داشت.

البته پیش از حجم بازی Red Dead Redemption 2 کمی متفاوت بود. برای مثال بر روی پکیج این بازی برای کنسول PS4 از حجم ۱۰۵ گیگی آن خبر می داد. همچنین مایکروسافت نیز در صفحه مربوط به این بازی در استور خود مقدار ۸۸ گیگ را عنوان کرده بود.

ما در Red Dead Redemption 2 شاهد فروپاشی دار و دسته جان مارستون و دوستانش خواهیم بود…

اگر Red Dead Redemption 2 را به صورت دیجیتالی خریداری کرده اید، از همین امشب می توانید پیش دانلود آن را آغاز کنید. همچنین از پیش خرید بازی محتوای اضافی نیز عایدتان خواهد شد.مانند اسب جنگی Ardennes، کیت Outlaw Survival و پول اضافه برای محتوای داستانی بازی دریافت خواهید کرد.

بازی Red Dead Redemption 2 در روز ۲۶ اکتبر (۴ آبان) برای کنسول های نسل هشتمیِ PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. کمپانی راک استار ساعتی پیش تریلر زمان انتشار بازی را نیز منتشر کرده است که در این لینک می توانید به تماشای آن بپردازید.

شادان غمگسار
عاشق تکنولوژی و فیلم و صدالبته بازی؛ میشه گفت یک بازی رو یا انجام نمی‌دم، یا اگه شروعش کنم باهاش زندگی میکنم...! مقداری با هنر آشنایی دارم و توی اوقات فراغتم سعی میکنم بیشتر بازی کنم =)))