Redmi 7 در ۱۰ ژانویه توسط شیائومی معرفی می شود

purp-redmi7

شرکت شیائومی یکی از برندهای شناخته شده در تولید تلفن هوشمند محسوب می شود. کمپانی که هر سال نسل جدیدی از گوشی های هوشمند خود را معرفی و عرضه می کند.

به تازگی مشخص شد این شرکت می خواهد برند Redmi را به یک برند مستقل تبدیل کرده و در ۱۰ ژانویه نیز نخستین مدل آن با نام Redmi 7 رونمایی خواهد شد.

این کمپانی چینی درصدد است تا هر سال نسل جدیدی از محصولاتش را معرفی کرده و حال برای سال ۲۰۱۹ اولین محصول را با نام Redmi 7 معرفی می کند. یکی از بارزترین ویژگی این گوشی هوشمند دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود که تا به حال در هیچ گوشی هوشمندی به کار گرفته نشده است.

Redmi 7 شیائومی اولین تلفن هوشمند با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی

پیشتر تیزری در وب سایت شیائومی و صفحه ویبو آن منتشر شد که نه تنها Redmi را به عنوان برند مستقل اعلام می کند، بلکه شیائومی می خواهد محصولات خاصی به عنوان برند ردمی عرضه دارد. اگرچه در ۱۰ ژانویه با شاهد معرفی Redmi 7 باشیم، اما این کمپانی در نظر دارد مدل های بیشتری از سری Redmi 7 را با نام Redmi 7 Pro, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7A  معرفی و عرضه کند.

البته بعید به نظر می رسد در روز نخست شاهد رونمایی چندین مدل Redmi 7 باشیم و کمپانی به همان معرفی مدل اصلی اکتفا خواهد کرد. اگر ردمی ۷ به سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی مجهز شود بدون شک باید آن را یک گزینه فوق العاده در تصویربرداری دانست. پیشتر شایعه شد این شرکت برای می میکس ۴ و می ۹ از چنین سنسوری بهره خواهد گرفت. اما نخستین بار در Redmi 7 شاهد به کارگیری چنین سنسوری خواهیم بود.

به هر حال جزئیات کافی نیست و اطلاعات کاملی از Redmi 7 فاش نشده تا به آن پرداخت، در این میان باید منتظر ماند تا مشخص شود، چینی ها چه برنامه ای در سر دارند.