اولین رد پای Xiaomi Redmi K30S مشاهده شد

روز گذشته شرکت مخابراتی China Mobile به طور اتفاقی اعلام کرد که شرکت شیائومی در حال برنامه ریزی است تا گوشی هوشمند Mi 10T را یک بار دیگر و این بار یک اسم متفاوت به نام Xiaomi Redmi K30S مجددا عرضه کند. اما امروز جزئیات بیشتری به دست آمده.

در حقیقت، اکنون ماجرا از این قرار است که امروز همین گوشی که قرار است به عنوان مدل تغییر نام یافته‌ی Mi 10T مجددا رونمایی و عرضه شود، یعنی گوشی هوشمند پیش روی Xiaomi Redmi K30S ، در وبسایت سازمان صدور مجوز TENAA مشاهده شده است و تعداد زیادی از مشخصات اولیه این دستگاه به همراه تصاویری (نه چندان واضح) از همه زاویه‌ها از شکل ظاهری و طراحی این دستگاه نیز منتشر شده است. این مشخصات می‌توانند تایید کنند که باید مطمئن باشیم که این دستگاه به زودی عرضه خواهد شد و باید منتظر از راه رسیدن آن باشیم. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از مشخصات اولیه گوشی هوشمند جدید Xiaomi Redmi K30S همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

گوشی هوشمند پیش روی Xiaomi Redmi K30S که با شماره مدل M2007J3SC در سازمان صدور مجوز TENAA مشاهده شده است، با یک سنسور ۶۴ مگاپیکسلی در وبسایت این سازمان لیست شده است. این موضوع می‌تواند نشان دهد که شرکت شیائومی ممکن است تصمیم بگیرد اسم گوشی هوشمند Xiaomi Mi 10T Pro خود را نیز تغییر دهد و آن را با اسمی مانند Redmi K30S Pro یا هر اسم دیگری، با یک سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی در راس دوربین‌های آن راهی بازار کند.

در هر صورت، تا به حال فقط Mi 10T دچار تغییر اسم شده است و لیست مشخصاتی که توسط سازمان صدور مجوز TENAA درمورد این گوشی منتشر شده است نیز اعلام می‌کند که گوشی هوشمند پیش روی Xiaomi Redmi K30S از نظر حافظه داخلی دارای سه مدل مختلف خواهد بود که دارای ۶ و ۸ و ۱۲ گیگابایت حافظه رم هستند و علاوه بر این، هر یک از آن‌ها به ترتیب ۱۲۸ و ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت نیز فضای ذخیره سازی داخلی در اختیار خواهند داشت. با این حال، ما هنوز از ترکیب دقیق آن‌ها و چیدمان حافظه‌های این گوشی در کنار یکدیگر، آگاهی کامل نداریم و باید منتظر باشیم تا شیائومی اطلاعات رسمی بیشتری در این رابطه در اختیارمان قرار دهد. اطلاعاتی که در حال حاضر درمورد این گوشی منتشر شده است، نشان می‌دهند که ابعاد بدنه و شکل ظاهری آن باید مشابه و یکسان با نسخه قبلی آن باقی بماند. این موضوع درمورد ظاهر و ظرفیت باتری این گوشی نیز همینطور است. احتمالا شیائومی یک باتری ۴ هزار و ۹۰۰ تا ۵ هزار میلی آمپر ساعتی در این دستگاه به کار خواهد برد.

مشخصاتی که درمورد صفحه نمایش گوشی هوشمند پیش روی Xiaomi Redmi K30S لیست شده‌اند نیز نشان می‌دهند که این دستگاه دارای یک صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی با رزولوشن Full HD Plus خواهد بود که یک پنل LCD در اختیار دارد. همچنین ظاهرا سنسور تشخیص اثر انگشت این گوشی نیز به لبه سمت راست بدنه این گوشی و در زیر دگمه پاور آن منتقل شده است.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.