اولین تصویر Redmi Note 10 فاش شد

Xiaomi Redmi Note 10
Xiaomi Redmi Note 10

در یک گزارش غیر رسمی و نه چندان معتبر که اواخر هفته گذشته منتشر شده بود، برای اولین بار از Redmi Note 10 نام برده شد. این گزارش ادعا می‌کرد که شیائومی این دستگاه را به یک چیپست MediaTek Dimensity 820 مجهز خواهد کرد. اکنون اولین تصویر Redmi Note 10 فاش شده است.

اگر ادعای گزارشی که چند روز پیش درمورد این گوشی منتشر شده بود، حقیقت داشته باشد و شیائومی واقعا از یک چیپست MediaTek Dimensity 820 در زیر بدنه این گوشی برای فراهم کردن قدرت آن استفاده کرده باشد، می‌تواند به این معنی باشد که این دستگاه قابلیت پشتیبانی از فناوری اتصالات شبکه ۵G نیز در اختیار خواهد داشت که می‌تواند یک مزیت بزرگ برای آن باشد. برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در حقیقت، اکنون ماجرا از این قرار است که در کنار اولین تصویر Redmi Note 10 که اکنون فاش شده است و کاملا هم قابل باور، واقعی و مطمئن به نظر می‌رسد، یک سری اسناد و مدارک جدید نیز منتشر شده است که می‌توانند از این موضوع حکایت داشته باشند که شیائومی به جای چیپست ذکر شده از شرکت MediaTek، قصد استفاده کردن از Qualcomm Snapdragon 765G به عنوان مغز متفکر گوشی میان رده بعدی خود پیدا کرده است.

در کنار اولین تصویر Redmi Note 10 که نمای تقریبا واضح و خوبی از این گوشی به ما می‌دهد، یک تصویر دیگر نیز از این دستگاه اکنون فاش شده است که منبع انتشار آن Slashleak نام دارد و یک نمای کلوز آپِ تار و نه چندان واضح از ستاپ دوربین‌های سه گانه این دستگاه را به ما نمایش می‌دهد که در یک ماژول دایره شکل بزرگ در قسمت بالای پنل پشتی بدنه این گوشی قرار دارند. لیبلِ ستاپ دوربین‌های گوشی مورد نظر دارای عبارت “۴۸MP” می‌باشد و شیشه پشتی آن هم ظاهرا خمیده طراحی شده است.

نکته قابل توجه بعدی در اولین تصویر Redmi Note 10 این است که در گوشه بالای سمت چپ صفحه نمایش این گوشی یک حفره دایره شکل کوچکِ پانچ هول وجود دارد که محل قرار گیری دوربین سلفی این گوشی خواهد بود. علاوه بر این، ما دگمه پاور این گوشی را نیز می‌توانیم در این تصویر مشاهده کنیم که ظاهرا دارای تو رفتگی است و احتمالا محل قرار گیری سنسور تشخیص اثر انگشت Note 10 می‌باشد.

علاوه بر این تصویر، یک اسکرین شات هم از صفحه نمایش این گوشی منتشر شده است که می‌تواند یک سری از اطلاعات، مشخصات و ویژگی‌های این دستگاه را در اختیار ما قرار دهد. بر اساس این اسکرین شات، این دستگاه دارای کد M2007J22C است و ۸ گیگابایت حافظه رم در اختیار دارد. همچنین سرعت کلاک و توان پردازشی آن نیز ۲.۴ گیگاهرتز عنوان شده که خودش می‌تواند گواهی این باشد که شیائومی از یک چیپست Qualcomm Snapdragon 765G در این دستگاه استفاده کرده است. در هر حال، این هنوز اولین اطلاعاتی است که ما درمورد دستگاهی با نام احتمالی Xiaomi Redmi Note 10 به دست آورده‌ایم و هنوز باید منتظر باشیم تا جزئیات بیشتری درمورد آن در اختیارمان قرار بگیرد و بدانیم انتظار دیدن چه دستگاهی را باید داشته باشیم.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.