امتیازهای Redmi Note 9 Pro در Geekbench مشاهده شد

برند Redmi در تاریخ ۱۲ مارس برابر با ۲۲ اسفند از جدیدترین لاین آپ گوشی‌های پرچمدار خود تحت عنوان سری Redmi Note 9 رونمایی خواهد کرد. به احتمال بسیار زیاد، بر اساس شواهد و مدارکی که از گوشه و کنار درمورد این گوشی به دستمان رسیده، این لاین آپ دارای یک مدل معمولی و یک مدل Pro خواهد بود که مدل Pro آن اخیرا مورد تست قرار گرفته و امتیاز آن نیز در Geekbench مشاهده شده است که یک سری از مشخصات اولیه آن را نیز به ما نشان می‌دهد که البته باید توضیح دهم مشخصات چندان زیادی نیستند که دقیقا بدانیم با چطور دستگاهی رو به رو خواهیم بود و فقط یک ایده کلی درمورد آن در اختیار ما قرار می‌دهند.

اگر لیست Geekbench معتبر و دقیق باشد و بتوان روی آن حساب باز کرد، خواهیم دید که مدل Redmi Note 9 Pro بر روی نسخه ۱۰ اندروید Q اجرا شود و دارای ۶ گیگابایت حافظه رم باشد. مادربورد آن به اسم curtana در این لیست ذکر شده است که پیش از این چیزی درمورد آن نشنیده‌ایم و اطلاعات خاصی درمورد آن نداریم اما احتمالا در روز معرفی بیشتر با آن آشنا می‌شویم. با این وجود، این دستگاه در تست‌های تک هسته و چند هسته‌ی Geekbench به ترتیب، ۵۶۹ و ۱۷۵۵ امتیاز به دست آورده است. البته باید توضیح دهم که این دستگاه هنوز در مرحله پیش تولید قرار دارد و سخت افزار آن نهایی نشده است. به همین دلیل نیز به احتمال بسیار زیاد، محصول نهایی آن دارای امتیازهای متفاوتی خواهد بود زیرا هنوز کارهای زیادی در زمینه بهینه سازی و مسائل دیگر وجود دارد که روی آن باید صورت بپذیرد. به همین دلیل نیز توصیه می‌کنیم که شما هم در حال حاضر زیاد روی این اعداد و ارقام حساب نکنید زیرا هنوز برای نتیجه گیری و قضاوت کردن زود است.

Redmi هنوز چیزی درمورد مشخصات این دستگاه به طور رسمی اعلام نکرده است و ما از مشخصات کامل آن آگاهی نداریم اما این شرکت تایید کرده است که گوشی رده بالای بعدی آن‌ها دارای دوربین‌های چهار گانه در پنل پشتی خود خواهد بود که یک تجربه فراموش نشدنی از بازی کردن بر روی گوشی‌های هوشمند در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد و همچنین دارای تجربه‌ای فراموش نشدنی از شارژ سریع خواهد بود. با توجه به این که تا رویداد معرفی و رونمایی از این دستگاه فقط یک هفته دیگر فاصله داریم، به احتمال بسیار زیاد Redmi در طی چند روز آینده جزئیات و اطلاعات بیشتری درمورد Redmi Note 9 Pro و مدل معمولی آن در اختیار ما قرار خواهد داد تا شور و هیجان مردم نسبت به آن را افزایش دهد. بنابراین، شما در روزهای آتی نیز می‌توانید همچنان با دنبال کردن ما از آخرین اطلاعات و جزئیات این گوشی با خبر شوید.

پیش از این نیز اطلاع پیدا کرده بودیم که به خاطر شیوع ویروس کرونا، رویداد معرفی از Redmi Note 9 Pro و مدل معمولی آن به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار خواهد شد که برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این موضوع می‌توانید این آدرس مراجعه کنید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.