سامسونگ فروش ۴۵ میلیونی با گلکسی اس ۱۰ خواهد داشت

گلکسی اس 10
گلکسی اس 10

فروش ۴۵ میلیونی با گلکسی اس ۱۰

شرکت سامسونگ درصدد است تا هر سال نسل جدیدی از گوشی های هوشمند پرچمدار خود را معرفی کند. اسمارتفون هایی که مشخصات قابل توجهی داشته و در بحث طراحی نیز مدل های بی نظیری هستند. در حالی که ۲۰ فوریه سال جاری این شرکت خانواده گلکسی اس ۱۰ را در چهار مدل اقتصادی، استاندارد، پلاس و ۵جی معرفی کرده است، اما انتظار داشتیم نسخه ۵جی دیرتر از سایر مدل ها عرضه شود.

اخیرا پیش فروش گلکسی اس ۱۰ آغاز شده و گزارش ها به پیش فروش بی نظیر این گوشی هوشمند در چین اشاره کردند. به نظر می رسد تحولات سامسونگ در پرچمدارانش مفید واقع شد و باید در انتظار فروشی فوق العاده باشد. به تازگی مینگ چی کو تحلیلگر موسسه تحقیقاتی TF International Securities میزان فروش گلکسی اس ۱۰ در سال ۲۰۱۹ را پیش بینی کرد.

گلکسی اس ۱۰ فروش بالایی خواهد داشت

کو می گوید سامسونگ در سال جاری بیش از ۴۰ تا ۴۵ میلیون دستگاه گلکسی اس ۱۰ به فروش می رساند. این رقم در مقایسه با فروش زیر ۴۰ میلیونی گلکسی اس ۹ بسیار بیشتر است و باید آن را یک مدل برجسته خطاب کرد که کره ای ها را به فروش بزرگی رسانده است. سری گلکسی اس ۱۰ در برخی موارد مدل های نخست بودند برای مثال اولین بار است که قابلیت سنسور اثرانگشت زیر نمایشگر به کار گرفته می شود. همچنین قابلیت شارژ بی سیم معکوس نیز برای اولین بار در گلکسی اس ۱۰ پلاس به کار گرفته شد.

کو پیش از معرفی خانواده گلکسی اس ۱۰ پیش بینی کرد سامسونگ تنها ۳۰ تا ۳۵ میلیون اسمارتفون پرچمدار به فروش می رساند اما به نظر می رسد خیر باید میزان فروش را افزایش داد زیرا به قطع یقین کره ای ها می توانند به فروش فوق العاده ای دست پیدا کنند و نباید آنها را نامناسب دانست.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر اعلام آمار فروش از سوی سامسونگ ماند.