اندروید ۱۰ برای Galaxy A50 در حال عرضه شدن است

Samsung Galaxy A50

آپدیت جدید فریمور اندروید ۱۰ برای Galaxy A50 نیز سرانجام در حال از راه رسیدن است تا کاربران یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند سال ۲۰۱۹ نیز بتوانند از آخرین نسخه سیستم عامل گوشی خود و تغییرات آن بهره مند شوند.

عرضه‌ی آپدیت جدید فریمور نسخه ۱۰ اندروید Q سرانجام برای کاربران گوشی هوشمند Samsung Galaxy A50 در حال عرضه شدن است که کار خود را ابتدا از کشور کره جنوبی آغاز کرده است. بنابراین، اولین کسانی که می‌توانند از اندروید ۱۰ بر روی این گوشی استفاده کنند، کاربران آن در کره جنوبی هستند. برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در این رابطه، لطفا همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

همانطور که پیش از این نیز اشاره کوتاهی کردم، گوشی هوشمند Samsung Galaxy A50 نه تنها یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین گوشی‌های سامسونگ در سال ۲۰۱۹ بود، بلکه به عنوان یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های کل سال نیز در بین مدل‌ها و برندهای مختلف دیگر نیز شناخته شد. اما با این حال، این موضوع هم حتی باعث نشد که سامسونگ زودتر از این‌ها آپدیت نسخه ۱۰ اندروید Q را در اختیار کاربران این دستگاه قرار دهد. A50 جزو آخرین گوشی‌های هوشمند این شرکت است که آپدیت جدید آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید را دریافت می‌کند که با توجه به فروش شگفت انگیزی که داشت، قطعا عده زیادی از مردم از آن استفاده می‌کنند و هر لحظه منتظر عرضه شدن این آپدیت برای گوشی خود هستند. همین چند روز پیش بود که سامسونگ آپدیت جدید نسخه ۱۰ اندروید Q را برای سه مدل از گوشی‌های سال ۲۰۱۸ خود عرضه کرد. برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در این رابطه، می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

در هر صورت، با توجه به این که این آپدیت در حال حاضر برای گوشی هوشمند Samsung Galaxy A50 در راه می‌باشد، این دستگاه نیز اکنون می‌تواند به لیست در حال گسترش گوشی‌های دیگر این شرکت که دارای این آپدیت هستند، اضافه شود. گوشی‌هایی که عرضه اندروید ۱۰ تا به حال برایشان تایید شده، شامل مدل‌های Galaxy M40, Galaxy A70s, Galaxy A6 (2018), Galaxy A7 و Galaxy A80 می‌شوند که از ابتدای ماه جاری میلادی تا به حال تعدادشان رو به افزایش است.

نسخه ۱۰ اندروید Q برای گوشی هوشمند Galaxy A50 نسخه ۲.۰ رابط کاربری One UI با طراحی ساده‌تر آن، ژست‌های حرکتی جدید و همچنین پچ امنیتی ماه مارس سال ۲۰۲۰ را به این گوشی اضافه خواهد کرد. این فریمور برای آپدیت جدید، تا به حال فقط توسط کاربران این گوشی هوشمند در کره جنوبی مشاهده شده است اما اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، اندروید ۱۰ برای Galaxy A50 در سایر نقاط دنیا نیز به زودی در مدت زمان کوتاهی در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر شما هم یکی از کاربران این گوشی هوشمند هستید و این آپدیت را دریافت کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید که تجربه کار کردن با نسخه جدید سیستم عامل روی گوشی خود را حتما با ما به اشتراک بگذارید و برای ما از تغییرات جدیدی که به گوشی شما اضافه شده است، صحبت کنید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.