فناوریموبایل

Samsung Galaxy Fold 2 فاقد قلم S Pen خواهد بود

میدانیم که در حال حاضر گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Fold 2 توسط شرکت سامسونگ در دست ساخت قرار دارد و با آغاز شدن این پروسه، شایعه‌ها نیز کم کم از کشور کره جنوبی در حال شروع شدن هستند.

در حقیقت، ماجرا از این قرار است که بر اساس یکی از اینسایدرها، گوشی هوشمند تاشوی بعدی شرکت سامسونگ تنها با دو رنگ روانه بازار خواهد شد که در حقیقت، در ابتدا برای اولین سری گوشی هوشمند Galaxy Fold که عرضه شده بود، در نظر گرفته شده بودند و شامل Martian Green و همینطور Astro Blue می‌شوند. ظاهرا به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ قصد دارد این بار تمام کارها و ایده‌هایی که در نسل اول این گوشی موفق به پیاده سازی کردن آن‌ها نشده بود، را در نسل دوم آن عملی کند. اما این تمام اطلاعات و جزئیات جدیدی که ما درمورد گوشی هوشمند پیش روی این شرکت به دست آورده‌ایم، نیست چرا که یک سری مشخصات دیگر نیز اخیرا درمورد آن به دست آورده‌ایم. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در این زمینه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

بر اساس حرف و حدیث‌های جدیدی که اخیرا درمورد گوشی هوشمند Samsung Galaxy Fold 2 به دست آمده است، این دستگاه دارای یک صفحه نمایش بزرگ‌تر خواهد بود اما فرم اصلی خودش را همچنان حفظ خواهد کرد و همچنین بدیهی است که همچنان از فناوری تاشو برخوردار باشد. با این وجود، یکی از تفاوت‌های اساسی نسل دوم این سری با نسل اول آن، وزن ۲۲۹ گرمی Samsung Galaxy Fold 2 خواهد بود که تقریبا ۱۵ درصد کم‌تر از نسل اول آن خواهد بود که ۲۶۳ گرم وزن داشت.

علاوه بر این، شایعه جدیدی که درمورد این گوشی به راه افتاده، اعلام می‌کند که هیچ جایگاه خاصی برای قلم هوشمند S Pen در این گوشی در نظر گرفته نشده است و شرکت سامسونگ هیچ برنامه خاصی هم برای به کار بردن آن در نسل دوم Galaxy Fold ندارد و هنوز هم از همان خطوط تولیدی که در نسل اول این گوشی به کار برده بود، در ساخت گوشی هوشمند Samsung Galaxy Fold 2 استفاده خواهد کرد. این امر به شرکت سامسونگ کمک خواهد کرد تا با دردسر و مشکلات کم‌تر، قادر به تولید کردن تعداد بیشتری از این محصول باشد و در حقیقت، سرعت تولید آن را افزایش دهد چرا که انتظار می‌رود درخواست و استقبال مردم از نسل دوم این گوشی، از نسل اول آن بیشتر باشد.

به هر حال، با توجه به شرایط و وضعیتی که در حال حاضر ویروس کرونا در کل دنیا به وجود آورده است، و همچنین با توجه به سردرگمی محضی که در بازار کل دنیا وجود دارد، ممکن است تغییر خاصی در فروش و تعداد دستگاه‌های به فروش رفته‌ی گوشی هوشمند Samsung Galaxy Fold 2 به وجود نیاید و در نهایت اختلافی میان میزان فروش نسل اول و نسل دوم آن نباشد؛ حتی با وجود این که پروسه ساخت و توسعه نسل دوم این گوشی برای سامسونگ ارزان‌تر تمام خواهد شد.

علاوه بر این، یک سری حدس و گمان‌ها نیز وجود دارد که اعلام می‌کنند گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Fold 2 ممکن است دارای مدل‌هایی باشد که هر یک از آن‌ها دارای میزان حافظه متفاوتی باشند. این امر و وجود مدل‌هایی که دارای حافظه‌های مختلف باشند، می‌تواند باعث شود تا برخی از مدل‌های ارزان قیمت‌تر نیز از این گوشی در دسترس قرار بگیرد و برچسب قیمت این گوشی کمی پایین‌تر برسد. در هر صورت، شرکت سامسونگ خوب می‌داند که یکی از فاکتورهای مهم برای این که یک محصول به فروش بالایی دست پیدا کند، این است که دارای قیمت مناسبی نسبت به مشخصات و قابلیت‌های خود باشد؛ فاکتوری که نسل اول Galaxy Fold زیاد به آن پایبند نبود. بر اساس گمانه زنی‌ هایی که انجام شده، انتظار می‌رود که این گوشی در تابستان به طور رسمی رونمایی شود.

منبع
gsmarena
برچسب ها
نمایش بیشتر

عرفان رحیمی صادق

علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن