سری گلکسی M سامسونگ اواخر ژانویه رونمایی می شود

گلکسی M

شرکت سامسونگ برای سال ۲۰۱۹ نسل جدیدی از گوشی های هوشمند خود را معرفی خواهد کرد. اسمارتفون هایی که مشخصات قابل توجهی داشته و به عنوان میان رده های حرفه این کمپانی شناخته می شود.

به تازگی سامسونگ دعوتنامه رویداد اواخر ژانویه خود را ارسال کرده که قرار است در هند برگزار شود. این رویداد محصولات گلکسی M شرکت کره ای را در برخواهد گرفت که تمامی آنها اسمارتفون های میان رده هستند.

با معرفی در ۲۸ ژانویه انتظار می رود شاهد میان رده های برجسته ای توسط کمپانی سامسونگ باشیم. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون سری گلکسی M بودیم و هر یک مشخصات بزرگی را دربرمی گرفتند.

صفحه نمایش infinity-V، طراحی ضدآب، جک ۳.۵ میلیمتری هدفون، حاشیه کم صفحه نمایش و چندی دیگر از ویژگی های کلیدی سری گلکسی M شرکت سامسونگ خواهد بود.

شایعات پیشین نشان می دهند که این سری تحت سه مدل معرفی می شوند که هر سه به باتری پرظرفیت و دوربین باکیفیتی مجهز هستند. اطلاعات بیشتری در کار نیست تا به آن پرداخت و باید منتظر ماند این برند مطرح محصول جدید خود را معرفی و عرضه کند.

متاسفانه نمی توان به جزئیات بی اساس اشاره کرد و تنها انتظار است که حقیقت را روشن می سازد. پیش بینی شده خانواده گوشی های هوشمند میان رده سامسونگ در فوریه ۲۰۱۹ راهی بازار شود.

شایان ذکر است که گلکسی M محصول قابل توجهی از برند کره ای به شمار می رود.