قیمت Galaxy M31 Prime Edition مشخص شد

Galaxy M31 Prime
Galaxy M31 Prime

چند روز قبل بود که فروشگاه آمازون به طور رسمی با منتشر کردن یک تصویر، طراحی و شکل ظاهری گوشی هوشمند Samsung Galaxy M31 Prime را به طور رسمی برای اولین بار به ما نمایش داد و همچنین، برخی از مشخصات آن را نیز در اختیار ما قرار داد.

پس از مشخص شدن طراحی و شکل ظاهری گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy M31 Prime توسط فروشگاه آمازون، همه مردم منتظر مشخص شدن قیمت گوشی هوشمند میان رده بعدی شرکت سامسونگ بودند تا از آن هم آگاهی پیدا کنند. در حقیقت، اکنون ماجرا از این قرار است که امروز این غول دنیای تجارت الکترونیک یک بار دیگر با مشخص کردن قیمت Samsung Galaxy M31 Prime در کشور هند، قبل از انجام دادن این کار توسط خود سامسونگ مجددا خبر ساز شده است. علاوه بر این، نکته قابل توجه دیگری که امروز درمورد این گوشی متوجه شدیم، این است که سامسونگ قصد دارد گوشی هوشمند میان رده پیش روی خود را در واقع با اسم Samsung Galaxy M31 Prime Edition راهی بازار کند. کلمه Edition در انتهای این اسم تا به حال مبهم و مخفی باقی مانده بود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از قیمت گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy M31 Prime همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

بر اساس اطلاعات جدیدی که امروز آمازون به عنوان یکی از غول‌های صنعت تجارت الکترونیک در اختیار ما قرار داده است، سامسونگ قصد دارد گوشی هوشمند Galaxy M31 Prime را در دو کانفیگ و حافظه داخلی مختلف راهی بازار کند. آمازون گزارش‌ کرده است که مدل پایه این گوشی دارای ۶ گیگابایت حافظه رم به همراه ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی است و مدل بعدی آن نیز همین مقدار از حافظه رم به همراه ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی در اختیار کاربران این گوشی قرار می‌دهد. آمازون اعلام کرده است که مدل پایه گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy M31 Prime Edition را با قیمت ۱۶ هزار و ۴۹۹ روپیه هند (معادل ۲۲۵ دلار یا ۱۹۰ یورو) به فروش خواهد رساند. با این حال، آن‌ها اطلاعات و جزئیات قیمت نسخه ۱۲۸ گیگابایتی این گوشی را اعلام نکرده‌اند و قیمت آن در حال حاضر همچنان نامشخص و مبهم باقی مانده است اما ما فکر می‌کنیم که می‌تواند هزار تا هزار و پانصد روپیه بیشتر از نسخه پایه این گوشی قیمت داشته باشد.

Samsung Galaxy M31 Prime Edition
Samsung Galaxy M31 Prime Edition

در پوستر جدیدی که آمازون درمورد گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy M31 Prime Edition منتشر کرده است، از آن با نام Mega Entertainment یاد کرده است که در حقیقت، یک نام و نشان تجاری برای این گوشی به شمار می‌رود و علاوه بر این، ظاهرا این گوشی تنها با یک سوایپ ساده اجازه دسترسی پیدا کردن به Amazon Prime به شما خواهد داد که برای علاقه مندان به این سرویس می‌تواند خبر خوبی باشد. پس اکنون تا حدودی متوجه دلیل وجود کلمه Prime در اسم این گوشی هم شدیم. کسانی که این گوشی را خریداری کنند، سه ماه عضویت رایگان سرویس اشتراکی Amazon Prime را نیز در اختیار خواهند گرفت.

در حال حاضر هنوز نمی‌دانیم که سامسونگ دقیقا چه زمانی قصد دارد از گوشی هوشمند پیش روی Galaxy M31 Prime Edition رونمایی کند زیرا این یکی از چیزهایی است که این شرکت هنوز باید درمورد این گوشی میان رده‌ی پیش روی جذاب اعلام کند اما در هر صورت، به لطف مشخصاتی که آمازون درمورد این گوشی منتشر کرد، اکنون می‌دانیم که این دستگاه تعداد زیادی از مشخصات خود را با نسخه معمولی M31 هماهنگ و سازگار کرده است. به عبارت دیگر، مشخصات یکسان و مشابه زیادی بین این دو گوشی وجود دارد. البته، مشخصاتی که آمازون درمورد این گوشی اعلام کرده، شامل مشخصات و ابعاد و اندازه دقیق صفحه نمایش آن نمی‌شوند و آن‌ها جزو معدود مشخصات Samsung Galaxy M31 Prime Edition هستند که هنوز نامشخص و مبهم باقی مانده‌اند. در هر صورت، شما می‌توانید با مراجعه کردن به لینک زیر از مشخصاتی که آمازون درمورد این گوشی اعلام کرده است، آگاهی پیدا کنید تا در آینده اطلاعات رسمی بیشتری درمورد این گوشی به دست بیاوریم.

 

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.