فروش Galaxy Note20 در ماه اکتبر چندان خوب نبوده است

Samsung Galaxy Note20
Samsung Galaxy Note20

گزارش‌های جدیدی که اخیرا از منابع معتبر و قابل اطمینان ما در کره جنوبی منتشر شده است، اعلام می‌کنند که سامسونگ عملکرد چندان درخشان و خوبی در زمینه فروش گوشی‌های پرچمدار اخیر خود یعنی سری Galaxy Note20 از خودش نشان نداده است.

در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که بر اساس برخی از اینسایدرهای نزدیک به شرکت سامسونگ ، از این شرکت سازنده و تولید کننده بزرگ گوشی‌های موبایل هوشمند در کره جنوبی انتظار می‌رفت که در ماه اکتبر چیزی حدود ۹۰۰ هزار دستگاه از محصولات لاین آپ سری Galaxy Note تولید کند و به فروش برساند اما پس از گذشت مدتی، این شرکت متوجه شده است که درخواست و تقاضای مردم و کاربران از این لاین آپ بسیار ضعیف ‌تر از چیزی بوده است که آن‌ها در ابتدا تخمین زده بودند. با توجه به این موضوع، شرکت سامسونگ اکنون مجبور شده است که این رقم را به ۶۰۰ هزار دستگاه کاهش دهد. همچنان با آرادمگ همراه باشید.

منبع معتبر و قابل اطمینان ما که این اطلاعات را در اختیارمان قرار داده است، اعلام می‌کند که این رقم هم برای مدل معمولی این لاین آپ یعنی Galaxy Note20 5G است و هم به مدل رده بالاتر این لاین آپ یعنی Galaxy Note20 Ultra تعلق دارد. حدس و گمانه زنی‌هایی که در این زمینه وجود دارد، تخمین می‌زنند که عملکرد ضعیف و فروش بسیار کم مدل ارزان قیمت‌تر لاین آپ این سری باعث شده است که آمار و ارقام فروش کلی این سری نیز کاهش پیدا کند. شرکت سامسونگ اخیرا در یکی از گزارش‌های مالی خود اعلام کرده است که در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ میلادی موفق به بدست آوردن و افزایش ۵۰ درصدی سود عملیاتی سالیانه خود شده است اما با توجه به عملکرد و فروش بسیار پایین و غیر منتظره محصولات و گوشی‌های پرچمدار اخیر این شرکت در لاین آپ سری Galaxy Note، ممکن است این شرکت در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی دیگر موفق به نگه داشتن این موفقیت و دستاورد بزرگ نباشد.

اما کاهش دادن تولید و ساخت سری Galaxy Note20 از سوی دیگر، کارخانه‌هایی که در کره جنوبی قرار دارند را قادر می‌سازد که برای تولید اولیه و زودهنگام پرچمدارهای بعدی این شرکت در سری S موسوم به Galaxy S21 که امسال قرار است زودتر از بازه زمانی همیشگی خود رونمایی و معرفی شوند را خود را کاملا آماده و مجهز کنند.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.