رسمی: Galaxy S10 سامسونگ در روز ۲۰ فبریه رونمایی می شود

سامسونگ صبح امروز به صورت رسمی تاریخ برگزاری مراسم Unpacked خود در شهر سان فرانسیسکو که در حقیقت مراسمی اختصاصی برای رونمایی از گوشی های سری Galaxy S این شرکت به شمار می رود، را اعلام کرد. با آراد مگ همراه باشید.

سامسونگ Galaxy S10 یکی از گوشی های هوشمند مورد انتظار سال ۲۰۱۹ به شمار می رود. تاکنون شایعات بسیاری از این دستگاه منتشر شده است که پیشتر نیز در آراد مگ اطلاعات مختلفی از این دستگاه را به اطلاع شما عزیزان رساندیم.

مطالب مرتبط

همانطور که احتمالا می دانید سامسونگ در مراسم Unpacked خود حداقل از ۲ مدل گوشی هوشمند رونمایی خواهد کرد. طبق شایعات، غول کره ای برای دهمین سالگرد سری Galaxy S در نظر دارد تا از صفحه نمایش جدید و بدون حاشیه خود موسوم به Infinity-O در Galaxy S10 استفاده کند که بجای بریدگی نمایشگر، از روزنه ای برای دوربین جلو بهره می برد.

طبق اعلام یک منبع مورد اعتماد، سامسونگ ابتدا کنگره جهانی موبایل (MWC) را برای معرفی Galaxy S10 در نظر گفته بود؛ اما سپس با تغییر برنامه خود، آن را به روز ۲۰ فبریه و رویدادی اختصاصی (همانند هر سال) موکول کرد. به نظر می رسد که دلیل این تصمیم، احتمال رونمایی از گوشی تاشوی هواوی است که امکان دارد شکوه رونمایی از نسل دهم سری Galaxy S را به زیر سایه خود ببرد.

گوشی تاشو

صحبت از گوشی تاشو هواوی شد و در اینباره باید بگوییم که طبق اطلاعات منتشر شده انتظار می رود تا این غول کره ای از گوشی تاشوی خود که پیشتر نمایی از آن را به نمایش گذاشت (تصویر زیر) اما به دلیل خاموش کردن نور های صحنه، طراحی آن فاش نشد.

پیشتر مدیرعامل این شرکت عنوان کرد که گوشی تاشوی آنها به مرحله تولید انبوه رسیده و در نیمه اول سال ۲۰۱۹ شاهد حضور آن در فروشگاه های سراسر دنیا خواهیم بود.

علاوه بر اینها به نظر می رسد که شاهد نسخه ای ۵G از گوشی Galaxy S10 نیز باشیم که از مودم X50 شرکت کوالکام استفاده خواهد کرد.

نظر شما در رابطه با Galaxy S10 چیست؟ آیا سامسونگ می تواند در سال ۲۰۱۹ و در جدان با اپل، پیروز میدان باشد؟

شادان غمگسار
عاشق تکنولوژی و فیلم و صدالبته بازی؛ میشه گفت یک بازی رو یا انجام نمی‌دم، یا اگه شروعش کنم باهاش زندگی میکنم...! مقداری با هنر آشنایی دارم و توی اوقات فراغتم سعی میکنم بیشتر بازی کنم =)))