Galaxy S21 دارای شارژر ۲۵ واتی خواهد بود

با توجه به این که گوشی‌های لاین آپ سری Galaxy Note ۲۰ تا به حال به عنوان گوشی‌های هوشمند پرچمدار جدید شرکت سامسونگ در سراسر دنیا در دسترس قرار گرفته‌اند، این شرکت اکنون تمرکز خود را روی لاین آپ پرچمدار بعدی خود به اسم Galaxy S21 معطوف کرده است.

انتظار داریم که این لاین آپ نیز مانند نسل قبلی خود و همینطور سری Galaxy Note ۲۰ دارای سه و یا حتی تعداد بیشتری مدل جدید به عنوان گوشی‌های پرچمدار جدید شرکت سامسونگ باشند. اما اکنون ماجرا از این قرار است که این شرکت اخیرا موفق شده است تاییدیه سازمان صدور مجوز ۳C را برای گوشی موبایل هوشمندی با شماره مدل SM-G9910 به دست بیاورد که تصور می‌شود به احتمال زیاد می‌تواند مدل معمولی گوشی‌های پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ با نام احتمالی Galaxy S21 باشد. لیستی که از این دستگاه در سازمان صدور مجوز ۳C منتشر شده است، نشان می‌دهد قدرت شارژر Galaxy S21 به ۲۵ وات خواهد رسید که برابر و یکسان با قابلیت‌ها و مهارت‌های شارژ Galaxy S20 است که در بهار سال ۲۰۲۰ راهی بازار شده بود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از سایر اطلاعاتی که جدیدا درمورد گوشی پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ منتشر شده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

ما کاملا اطمینان خاطر داریم دستگاهی که اخیرا در سازمان صدور مجوز ۳C به تاییدیه‌های لازم خود دسترسی پیدا کرده است، به خاطر شماره مدل آن، کوچک‌ترین مدل در لاین آپ سری Galaxy S21 به شمار می‌رود. اگر بخواهیم شماره مدل آن را با گوشی‌های نسل قبل این لاین آپ مقایسه کنیم، مدل‌های سری Galaxy S20 با شماره مدل SM-G981X راهی بازار شده بودند. در این رابطه باید توضیح دهیم که رقم آخر که در این کیس ۰ است، نشان دهنده منطقه‌ای است که دستگاه مورد نظر قرار است در آن به عرضه برسد.

متاسفانه، لیست جدید گوشی هوشمند پیش روی Galaxy S21 به عنوان پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ ، اطلاعات خاصی درمورد ظرفیت باتری مدل پایه این لاین آپ در اختیار ما قرار نداده است اما بر اساس یک گزارش دیگر که مدتی قبل از این منتشر شده بود، حداقل ظرفیت باتری در لاین آپ سری Galaxy S21 به ۳ هزار و ۸۸۰ میلی آمپر ساعت خواهد رسید که نشان دهنده یک رشد چشمگیر در این زمینه است. علاوه بر این، به لطف یک سری از گزارش‌های دیگری که در طی چند وقت اخیر درمورد گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ در اخیار ما قرار داده شده است، مطلع شدیم که خانواده‌ی سری Galaxy S21 فاقد دوربین سلفی مخفی در زیر صفحه نمایش خود خواهند بود و این فناوری حداقل تا اواسط سال ۲۰۲۱ نیاز به فرصت برای بهبود و تکمیل شدن دارد.

اگر بخواهیم جزئیات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم و بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت کنیم، باید بگوییم که اگرچه شایعه‌های اولیه ادعا می‌کردند گوشی‌های پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ در سری S با نام احتمالی Galaxy S21 (که شاید هم S30 نام داشته باشند) قرار است به این فناوری مجهز باشند و به عنوان اولین گوشی‌های این شرکت از دوربین‌های سلفی مخفی در زیر صفحه نمایش خود بهره مند شوند، اما ظاهرا سامسونگ برای عملی کردن این فناوری هنوز نیاز به زمان بیشتری دارد. به عبارت دیگر، به نظر می‌رسد که سامسونگ در سری Galaxy S21 خود قادر به رونمایی کردن از این فناوری برای اولین بار در گوشی‌های هوشمند خود نخواهد بود. ظاهرا دلیل این امر، تولید کم و بسیار محدود این فناوری در حال حاضر می‌باشد. به عبارت دیگر، تولید انبوه آن هنوز به مرحله‌ای نرسیده که بتواند پاسخگوی نیاز شرکت بزرگی به اسم سامسونگ برای سری S21 باشد. این اطلاعات اخیرا در یکی از گزارش‌های جدید یک منبع کره‌ای به اسم TheElec به دست آمده است.

بر اساس اطلاعات و جزئیات جدیدی که اخیرا از این فناوری در شرکت سامسونگ در اختیار ما قرار داده شده است، ظاهرا به نظر می‌رسد که این شرکت در ابتدا قصد داشته است که در گوشی هوشمند پرچمدار تاشوی اخیر خود یعنی Samsung Galaxy Z Fold 2 5G از یک دوربین سلفی مخفی در زیر صفحه نمایش آن استفاده کند اما پس از آن، هدف خود را تغییر داد و تصمیم گرفت که این فناوری را به لاین آپ سری Galaxy S در سال ۲۰۲۱ بیاورد تا همزمان با معرفی گوشی‌های این سری از آن رونمایی کند که در نهایت ظاهرا اکنون این فرصت را به طور کامل از دست داده است.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.