باتری Galaxy S21 Ultra توسط ۳C تایید شد

Samsung Galaxy
Samsung Galaxy

اوایل ماه جاری میلادی بود که ما شاهد انتشار یک گزارش جدید درمورد باتری Galaxy S21 Ultra بودیم که به زودی قرار است به عنوان گوشی پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ راهی بازار شود. اکنون یک سند معتبر در اختیار داریم که اطلاعات دقیقی در این زمینه به ما می‌دهد.

در حقیقت، این سند معتبر جدید، به ما ثابت کرده است که گوشی پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ با نام احتمالی Samsung Galaxy S21 Ultra قطعا دارای یک باتری ۴ هزار و ۸۵۵ میلی آمپر ساعتی خواهد بود. در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که یک اعتبارنامه جدید که اخیرا توسط سازمان صدور مجوز چینی ۳C منتشر شده است، اعلام می‌کند که گوشی هوشمند پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ با پسوند Ultra در لاین آپ گوشی‌های موبایل این شرکت دارای یک باتری بزرگ و قدرتمند با شماره مدل EB-BG998ABY خواهد بود که همانطور که اشاره کردیم، ظرفیت دقیق آن ۴ هزار و ۸۵۵ میلی آمپر ساعت می‌باشد. بنابراین، به احتمال زیاد تبدیل به یک باتری ۵ هزار میلی آمپر ساعتی خواهد شد تا لفظ آن راحت‌تر و ساده‌تر باشد. در هر حال، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از سایر مشخصات باتری Galaxy S21 Ultra همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

نکته قابل توجهی که در این رابطه وجود دارد، این است که اعداد و ارقامِ G998 که در این لیست ذکر شده‌اند، ثابت می‌کنند که بدون شک ما در اینجا در حال صحبت کردن درمورد Samsung Galaxy S21 Ultra به عنوان گوشی پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ و باتری آن هستیم. درست مانند لیست شدن و اعتبار سنجی باتری گوشی هوشمند Galaxy S21 Plus به عنوان یکی دیگر از مدل‌های پرچمدار سامسونگ در این لاین آپ، باتری مدل Ultra این لاین آپ نیز توسط شرکت Ningde Amperex Technology که یک تولید کننده چینی محسوب می‌شود، ساخته خواهد شد. سایر شایعه‌ها و حرف و حدیث‌های دیگری که این روزها پیرامون S21 Ultra وجود دارد نیز ادعا می‌کنند سامسونگ برای اولین بار در این لاین آپ، این گوشی را به قلم هوشمند S Pen مجهز خواهد کرد. زیرا نشانه‌ها حاکی از این است که سامسونگ قصد دارد لاین آپ Galaxy Note را در سال‌های آینده (که حتی شاید به زودیِ سال آینده باشد) کلا منحل کند.

سایر گزارش‌های اولیه درمورد گوشی‌های پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ حاکی از این موضوع هستند که سری Galaxy S21 به چیپست Exynos 2100 مجهز خواهند بود و از شارژ سریع با سرعت فوق العاده سریِ ۶۵ وات پشتیبانی خواهند کرد که هنوز باید زمان زیادی منتظر باشیم تا از صحت این شایعه‌ها اطمینان حاصل کنیم. اما امیدواریم هرچه زودتر از این مسائل آگاهی پیدا کنیم.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.