انتشار تصویر رندر شده جدید از Galaxy Sports سامسونگ

Galaxy Sports

انتشار تصویر رندر شده جدید از Galaxy Sports سامسونگ

شرکت سامسونگ برای سال ۲۰۱۹ می خواهد ساعت هوشمند جدیدی معرفی کند. مدل پیشین تابستان ۲۰۱۸ در کنار گلکسی نوت ۹ معرفی شد که با واکنش های مثبتی هم مواجه شده است.

این ساعت هوشمند در طراحی تغییرات بسزایی نسبت به قبل نداشت اما در بحث نرم افزاری و سخت افزاری یک مدل ارتقایافته محسوب می شد. حال برای سال ۲۰۱۹ کره ای ها در نظر دارند جانشینی کاملا جدید را معرفی کنند. به تازگی وب سایت pocketnow تصویر جدیدی از  Galaxy Sports منتشر کرده که این ساعت را در رنگ های مختلف و طراحی کاملا جدید نشان می دهد. به نظر رسیده کمپانی سامسونگ می خواهد یک محصول کاملا جدید را به طرفداران ارائه دهد.

در این تصویر ساعت از فریم کاملا فلزی بهره می برد و بندهای رنگارنگ رزطلایی، سبز، مشکی و چندی دیگر قابل مشاهده هستند. انتظار می رود ساعت هوشمند سامسونگ از حافظه رم ۴ گیگابایتی، WiFi,NFC، بلوتوث، سنسور ضربان قلب، صفحه نمایش ۳۶۰*۳۶۰ پیکسلی Super AMOLED، پردازنده اگزینوس سامسونگ و چندی دیگر برخوردار شود.

گفتنیست سامسونگ قرار نیست قابلیتی مشابه ECG را در این ساعت هوشمند به کار گیرد. پیش بینی می شود همزمان با رونمایی سری گلکسی اس ۱۰ که طی رویداد ۲۰ فوریه کره ای ها معرفی می شوند، شاهد رونمایی این گجت پوشیدنی باشیم. شایان ذکر است که Galaxy Sports علاوه بر ویژگی های مورد اشاره به ردیاب های مختلف تناسب اندام نیز مجهز است. به هر حال نمی توان به شایعات بی اساس اشاره داشت و باید منتظر ماند تا سامسونگ به معرفی این ساعت هوشمند خود پرداخته و حقیقت را روشن سازد.